ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Znowu pozrzędzę :P

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Znowu pozrzędzę :P Empty
PisanieTemat: Znowu pozrzędzę :P   Znowu pozrzędzę :P Icon_minitimeWto 30 Wrz - 15:08

Zachęcam do udziału w próbach i w występach niedzielnych Razz

Oczywiscie rozumiem, że coś się może dziać, typu impreza/randka czy co innego , w końcu to piątek ( na pewno mnie tez parę razy nie będzie w piątek), jeżeli jednak ktoś ma siedzieć w domu bez sensu, to lepiej niech przyjdzie i pośpiewa Razz Co do niedzieli- jeżeli nie macie jakichś palących obowiązków- przyjdźcie na próbę przed i pośpiewajcie na Mszy. To taki mój mały apel, postarajmy się jakoś to ciągnąć, mimo że nie ma połowy składu mniej więcej. Myślę, że każdy z nas włożył sporo pracy w to, żeby ten zespół "jakoś wyglądał" i szkoda by było to zaprzepaścić. Jak wyjdzie - zobaczymy, ale dajmy jeszcze szansę engaddi, bo naprawdę szkoda, żeby to się posypało, a że się sypie- to chyba widać, choćby po frekwencji, i nie widzę sensu w udawaniu że wszystko jest ok. I jeszcze jedno - nie odbierzcie tego jako "Radzio się mądrzy i mówi Nam co mamy robić gdzie przychodzić itd"- ja po prostu proszę o danie engaddi ( i sobie też) szansy, nawet niech to będzie ostatnia szansa...
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

Znowu pozrzędzę :P Empty
PisanieTemat: Re: Znowu pozrzędzę :P   Znowu pozrzędzę :P Icon_minitimeCzw 2 Paź - 18:26

hahahahaha radku ja przychodze zazwyczaj na każdą próbe bo insynujesz chociaż taka prawda że nikt sie ze mną na randki nie umawia hahahahaha;p
Powrót do góry Go down
 
Znowu pozrzędzę :P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Ściana płaczu-
Skocz do: