ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wyjazd

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: wyjazd   wyjazd Icon_minitimeSro 1 Sie - 8:36

Zaczął sie dziś sierpień i potrzebuję opowiedzenia się za wyjazdem. Są dwie opcje: Bieszczady lub Białe Smile
Bieszczady wypalą tylko wtedy gdy zbierze sie większa grupka osób, gdyż domek za dobę kosztuje 160 zł. Tak wiec przy np 8 oo\sobach koszt wynosi 20 zł za dobę co jak na taki domek (bo jest on nowy, piętrowy, w cenie są rachunki, nowei ładne kuchnia i łazienka i domek w dobrym miejscy pod względem turystycznym-ok. Cisnej) jest niską ceną. Wiadomo jednak, ze im mniej osób jedzie tym rosnie cena.
Białe jest tańsze, gdyż wyjazd zawdzieczlibyśmy Radkowi. Tam do opłacenia zostałoby jedzenie i takie tam Razz
Będę do was dzwonić pod koniec tegio tygodnia. Ale narazie musze wiedzieć czy termin 27-31.VIII wam odpowiada?
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitimePon 6 Sie - 1:13

Dla mnie git, bo mozliwe ze moja siostra zorganizuje swoja 18stke
najprawdopodobniej 25.08 i w takim układzie miałbym szanse pojechac razem z Wami Razz, niestety ten fakt skróci nasz pobyt nad Białym do terminu 20-25 :/ no ale to sie jeszcze okaże Smile (dopiero wczoraj to wypłynęło) na pewno od pon 20.08 mozemy tam przebywać. O wyjasnienie wszelkich szczegołow na temat wyjazdu z mojej strony, prosze się dobijać na maila/priva/telefon, z racji ogólnej dostepnosci forum Wink
mail: hawk92@o2.pl


Cytat :
Tam do opłacenia zostałoby jedzenie i takie tam
Tu pozwolę sobie na lekkie przeredagowanie twoich słów Olu Razz, po prostu: "jedzenie i takie tam" we własnym zakresie Razz
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitimePon 6 Sie - 21:54

o to mi chodziło Smile jutro podzwonię po wszytskich i popytam jaki termin czy 20.-25 nad Białym czy 25-31 Bieszczady Smile
do usłyszenia Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitimeSob 11 Sie - 11:26

Jutro znikam, jakby coś ktoś chciał ode mnie, to proszę o kontakt telefoniczny Smile, bo nie będę miał dostepu do netu Smile
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitimeSro 15 Sie - 13:01

wiecie co, ja sie chyba wycofuję z organizacji tego, bo trzeba sie konkretnie teraz opowiedzieć kto by jechał, a większość nie może tego zrobić, ja nie moge ryzykować zaliczki za domki, więc szkoda. do zobaczenia we wrześniu lub październiku Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitimeNie 19 Sie - 21:54

I tak WIELKIE dzięki za podjęty trud organizacji... Smile
Zebrać nas w jednym miejscu i czasie (poza kościołem) to jednak mission impossible... Wink a szkoda, szkoda... Neutral
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wyjazd Empty
PisanieTemat: Re: wyjazd   wyjazd Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wyjazd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [b]majowy wyjazd[/b]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: