ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii ¶w. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ¶piew niedzielny :)

Go down 
4 posters
AutorWiadomo¶ć
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeWto 7 Sie - 16:06

może bysmy za¶piewali na niedzielnej Mszy? Ja jestem w lublinie, Magda S. , Ewelina wy¶le smska do kilku osób by sie upewnić czy one s± i jakby co to próba o 17:30 w sali kolumnowej Smile ale byłoby ¶wietnie cheers
pozdrowionka Smile
a jak będzie za mało osób to ¶piewamy każdy do swojego mikrofonu i najwyzej bez gitary... raz sie żyje Wink
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeCzw 9 Sie - 11:26

jak kto¶ będzie wiedział ile osób będzie na maszy w nd to była bym wdzięczna jak by kto¶ napisał(ciekawo¶ć) flower
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimePi± 10 Sie - 21:56

hej!! mnie nie bedzie planuj na weekend dojechać na pielgrzymke, ale życze powodzenia. Pozdrwaiam wszystkich!!
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeSob 11 Sie - 11:19

Wyszło na to, że ja też ¶migam jutro, więc niestety nie będzie mnie.
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimePon 13 Sie - 21:19

no i po pierwszej ¶piewaj±cej niedzieli, były¶my we trzy ale było super (choć wyszło jak wyszło...) Wink dopiero zdałam sobie sprawę jak mi tego brakowało i już nie mogę sie doczekać sobotniej próby no i niedzielnej Mszy Smile
wiem już że licz± się chęci a nie tylko liczba osób Smile
pozdrowionka Smile
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeWto 14 Sie - 14:31

no Ola masz racje było ¶wietnie na mszy!!! cheers ja tez się nie moge doczekać próby i niedzielnej mszy, będzie super (no i może ¦MIESZNIE) lol! . POZDRAIWAM do zobaczenia Smile
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeWto 14 Sie - 20:47

faktycznie- ¶miesznie będzie na pewno lol! oby sobota przyszła jak najszybciej Smile my¶lisz Ewelina że będziemy brać mikrofony na próbę sobotni± do kolumnowej czy zostawiamy w Ko¶ciele i próba bez nich? Smile
buziaczki i pozdrowionka :*
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeWto 14 Sie - 23:08

wiesz Olu..., nie zastanawiałam się nad tym, ale jak sprzęt już stoi w ko¶ciele to może zrobimy próbe bez mikrofonów, a jak ks. proboszcz ud±stępni ko¶ciół to możemy i w ko¶ciele spróbować Surprised . i pozdrawiam oczywi¶cie. nie moge sie doczekac próby !!!.pozdro cheers
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeSro 15 Sie - 12:58

w Ko¶ciele lepiej nie , sama wiesz jak wygl±daj± nasze próby Laughing mam nadzieję, ze dzi¶ sie zobaczymy Smile a sobotnia próba będzie bez mikrofonów bo te kolumny cięzkie s± i szkoda mi Kuby, który sam nam je dĽwiga Razz
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimeCzw 16 Sie - 19:03

to sobota w sali kolumnowej o 16:00???! próba? bo juz zapomnialam scratch
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitimePi± 17 Sie - 20:46

tak Smile do zobaczenia Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





¶piew niedzielny :) Empty
PisanieTemat: Re: ¶piew niedzielny :)   ¶piew niedzielny :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
¶piew niedzielny :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: