ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ślub

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 11:09

6.X gramy na ślubie. Odbedzie sie on o 15 w naszej parafii Smile mam nadzieje, ze zbierze sie troche osób Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 12:59

lol! No to ładnie Very Happy Jesteśmy ubezpieczeni ? Wink
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 13:15

to super!
ja się bardzo ciesze, to jest u kogoś znajomego czy po prostu ktoś z parafii. Mam rozumieć że zarabiamy za ślub tak samo jak organista czyli chyba koło 100zł ? Smile to by było na sprawy organizacyjne, jakieś ciastka i picie do sali kolumnowej ;P albo po prostu do skarbonki i później wydać to na mikforony albo kable....no chyba że to znajomi to nie będziemy z nich zdzierać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 14:28

aha...no to nie zarobimy Wink głupioby było wziąć pieniądze od kogoś kto kiedyś się udzielał Wink to zagramy za darmo ale następnym razem jezeli będzie ktoś z parafii to po prostu weźmiemy kase ;P
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 14:51

ups skasowałem przez przypadek twój post Madziu Sad... sorry. w każdym razie Madzia napisała że to ślub dziewczyny która kiedyś śpiewała i była w oazie, zarówno panna młoda jak i pan młody są z naszej parafii więc zagramy za darmo Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 17:12

Hmm Czy to na pewno dobry pomysł?

Myślę, ze powinniśmy zahaczyć o parę kwestii, mianowicie:

Czy podołamy temu zadaniu? (Przecież ślub jest raz w życiu, a istnieje pewna szansa na porażkę, ja bym nie chciał nikomu takiego dnia zepsuć)

Czy zjawi się tyle osób, żeby zaśpiewać? Może być tak, ze nagle coś wszystkim "wypadnie"

Czy granie na ślubie(Nie mówię akurat o tym przypadku, bo to jacyś tam ludzie z parafii udzielający się czy coś) nie jest przypadkiem wygryzaniem Kuby z roboty w "podzięce" za jego prywatny czas i trud, który wkłada w nauczenie nas śpiewu? Przecież to jego robota, za którą jakąś tam stówkę czy dwie(?) dostanie, a przecież chłopak żonę ma i dziecko.

Sory, ale mi to się troszkę nie podoba, zwłaszcza ostatni punkt.

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem we Mnie na ulicy za to co powiedziałem Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeNie 16 Wrz - 20:21

Może masz racje z Kubą, ale granie na ślubie nie zdarza nam się często, właściwie w ogóle ;P Jest to dla nas nowe doświadczenie. Jeżeli ktoś chce żebyśmy grali na jego ślubie to znaczy że się podoba nasze granie i ktoś je docenia. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 9:54

1. Narzeczonym bardzo zależy żebyśmy grali bo marzyli o tym by to schola im grałą na ślubie i nie ma mowy o odmawianiu.
2. Powiedzieli, zebysmy wybrali czy wolimy pieniadze czy prezent, a bez żadnej opłaty to oni sie nie zgadzają
3. Sorry, ale dawałysmy radę z dziewczynami we trzy a potem we 4 co tydzien na Mszy i było super, wiec ja juz nie mam zamiaru przejmowac sie tym że nie przychodzicie bo coś wam wypada. Jest kilka osób, którym na prawdę zależy i choć też mają dużo obowiązków i imprez to jednak są.
4. A co do Kuby to nie sądzę zeby to wygladało tak jak mówicie. WIem, ze są rozmowy o Ave Maria zeby to grał. A w końcy każda młoda para wybiera sobie kogoś kto będzie grał na ICH ślubie (więc może nie decydujmy za nich) oni akurat chcą schole a nie organy. Zreszta jak przyjdziecie kiedyś to wszystko wytłumaczę. Całą rozmowę z narzeczonymi.
pozdrowionka Smile
PS Gorące buziaczki i podziekowania dla Beaty, Eweliny i Madzi S. za ten miesiąc Smile było super Smile :*
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 14:58

Ola napisał:

4. A co do Kuby to nie sądzę zeby to wygladało tak jak mówicie. WIem, ze są rozmowy o Ave Maria zeby to grał. A w końcy każda młoda para wybiera sobie kogoś kto będzie grał na ICH ślubie (więc może nie decydujmy za nich) oni akurat chcą schole a nie organy. Zreszta jak przyjdziecie kiedyś to wszystko wytłumaczę. Całą rozmowę z narzeczonymi.
pozdrowionka Smile
PS Gorące buziaczki i podziekowania dla Beaty, Eweliny i Madzi S. za ten miesiąc Smile było super Smile :*


Git, git, tylko mówię, ze trzeba by to przemyśleć, gdybyśmy chcieli "rozszerzyć działalność" na jakieś inne śluby "nieznajomych" par.

I jak już mówiłem, szacuneczek dziewczyny za "ten miesiąc"
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 17:06

O ile dobrze Cie zrozumiałam to nawet w przyszłości nie będziemy za narzeczonych ustalać kto ma grać na ich ślubie... Smile
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 17:57

Olu masz całkowitą rację Smile w sumie my mozemy sie zareklamować że gramy na ślubach a jak ktoś chce żebyśmy zagrali na ICH ślubie niech powie, zagramy "zapłata wpłynie na konto" i interes ubity. Wszystko zależy od pary mlłodej Smile
no i też respect za ten miesiąc chociaż ani razu nie słyszałem Smile
wracam 24 września, ale muszę wam powiedzieć że kupiłem sobie bongosy a od początku października zaczynam warsztaty na bębny, więc niedługo może będę bardziej pomagał niż przeszkadzał ;P Smile pzdr
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 18:34

No pewnie, ze mozemy sie zareklamować - to nic nie zaszkodzi Razz
dzieki, ale gra i śpiew na Mszy przez ten miesiac to na prawdę była sama przyjemnosc Smile
domyślam sie, że te "bongosy" to jakieś... bębenki..? tak czy inaczej fajnie Smile
pozdrowionka
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 19:09

Ola napisał:
O ile dobrze Cie zrozumiałam to nawet w przyszłości nie będziemy za narzeczonych ustalać kto ma grać na ich ślubie... Smile

Chodziło mi tylko o to, żeby Kubie konkurencji nie robić Razz bo nas uczy za darmo Razz

Bongosy, mówisz Damian Twisted Evil to kiedy palimy Very Happy ? Wink
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 20:01

Co to są bongosy ???? Question
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimePon 17 Wrz - 22:20

Jakieś bębny, mi się zdaje że to takie o cylindrycznym kształcie, cóś jak oscypek Very Happy, ale nie jestem pewien co do rodzaju, bongos jest to także urządzenie dzięki któremu można sobie przypalić topę, czyli trawkę, czyli- tak, tak nie bójmy się tego słowa-M-A-R-I-H-U-A-N-Ę Shocked


Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeWto 18 Wrz - 10:46

Na pewno trzeba przemyśleć co będzie grane - aby pasowało do okazji. Następnie przećwiczyć, żeby jak to już Radzio wspomniał nie dać plamy, bo okazja dosyć szczególna i głupio było by to jakimiś wpadkami, śmiechami, gadaniem co gramy, kto wchodzi itp zepsuć.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeWto 18 Wrz - 10:55

Piosenki są juz uzgodnione z Agnieszka i jej narzeczonym. Musze wiedziec ile osób przyjdzie w sobotę na ślub, zeby wiedzieć na kogo liczyć i jak zorganizować próbę. więc proszę o tę informację.
pozdrowionka Smile
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeWto 18 Wrz - 18:07

to są takie bębenki w komplecie 2 Wink mniejszy o średnicy 15 cm większy 18 cm, troche są małe ale wygodnie się gra Smile

ja będę na pewno! przynajmniej na razie nie potrafie sobie przypomnieć czy mam jakieś plany ;P

Olu to napisz jakie piosenki zaśpiewamy! Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitimeWto 18 Wrz - 18:52

a to spoko Smile
to pisze piosenki, ale nie koniecznie w takiej kolejności jak będą na Mszy Razz
Wody nie ugaszą jej, Mój Zbawiciel, Jezus ma miłościa jest, Oblubieniec, oprócz tego części stałe (Gloria, Wysłuchaj nas Panie, alleluja, święty i Baranku - to co zwykle, Panie zmiłuj sie inne, specjalne na zyczenie narzeczonych. co prawda jest wysoko, ale mysle , ze damy rade Smile )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ślub Empty
PisanieTemat: Re: ślub   ślub Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ślub
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: