ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zwierzyniec

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimePon 5 Lis - 0:06

Hej Very Happy !! jeśli chodzi o wyjazd do Zwierzyńca to jedziemy w piątek (ok 16.45), wracamy w sobote po południu, ks Mariusz musi wrócić na Msze
na 18.

Trzeba zabrać ze sobę śpiwór i karimate (jeśli ktoś nie ma mogę pożyczyć) - moze sie wogóle nie przydadzą (nie musimy kłaść sie spać), oczywiście kto ma i może to przydałaby sie gitara.

Koszty tak maxymalnie powinny sie zmieścić (ok 50-60zl)

Jest taka propozycja, żeby osoby które mają czas w piątek, żeby spotkały sie ok 1,5 godziny wcześniej i zrobiły jakieś zakupy.
lista zakupów:
1. chleb
2. ...
3. ...
Mam nadzieje, że na forum bedziecie uzupełniać tą listę zakupów.

Pod koniec tygodnia roześle smsy z dokładnymi informacjami dla wszystkich, ale na razie mam nadzieję, że wszystkie ustalenia i propozycje bedziemy wpisywać na forum Smile

MILEGO TYGODNIA Very Happy sunny
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimePon 5 Lis - 1:02

2. Wszyscy wiedzą, co ja bym zabrał Wink

Zresztą ja sądzę, ze nie powinniśmy odgórnie nic kupować, każdy niech weźmie sobie pół chleba (albo cały) krojonego, puszkę paprykarza i pasztetu, jak to na biwak, jakiś dobry nóż i już Smile

Edit:
jest 18:35 i 0 stopni Celsjusza(32 Fahrenheita, 275 Kelvina Razz ) i podejrzewam ze tyle samo będzie w piątek Very Happy o tej porze. Żadne ognisko tu nie pomoże Smile ja chyba wysiadam. Impreza na wolnym powietrzu w listopadzie, to chyba za duży hardkor jak na mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimeWto 6 Lis - 2:56

Madziu, przede wszystkim chciałam zapytać czy to ognisko faktycznie wchodzi w grę? Bo nie oszukujmy się - Radek ma rację - jest ciut za zimno i mam spore wątpliwości czy złamiemy ujemną temperaturę samym ogniskiem:( No w sumie, serca gorące:) ale to nas może nie ustrzec przed odmrożeniem rąk chociażby:) To tylko takie moje przemyślenia, ale ściśle związane z tym co pisałaś, ponieważ jeśli ognisko to jadłospis inny, a jeśli posiadówa w budynku(jakimkolwiek) to sądzę, że też inny.Co Ty i Wy wszyscy o tym myślicie???Smile

Ps. A tak szczerze mówiąc to ta dyspensa jest troszkę naciągana, nie wydaje się Wam???Smile A i żeby nie było - ja nic nie krytykuje i szczerze nie mogę się doczekać tego wyjazdu!!!!Smile pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje,że grono wyjeżdżajacych się sukcesywnie powiększa:D
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimeWto 6 Lis - 12:34

Ognisko w taką pogodę nie jest najlepszym pomysłem chociaż bardzo chciałbym żeby było, ale patrząc racjonalnie to każdy się pochoruje...co nie zmienia faktu że możemy miło razem spędzić czas w jakimiś pokoju który dostaniemy Smile pośpiewamy, pomodlimy się, pogadamy (do Radka - i na pewno uda nam się dobrze bawić bez tego co Ty byś wziął Razz)
teraz jeszcze kwestia listy zakupów bo tak jak napisali przedmówcy to menu się zmienia wraz z tym ze nie ma ogniska Smile...wydaje mi się że powinniśmy zrobić zakupy razem (tzn. te 3 osoby) a później oddać sobie pieniądze co by było każdemu po równo.
1. chleb
2. jakieś pomidory
3. pasztety
4. serki smakowe
proszę dopisywać swoje pomysły Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimeWto 6 Lis - 17:40

byłam na ognisku w zeszłym tygodniu i faktycznie bardzi zimno było Razz
kto w końcu bierze gitarę? no i czym jedziemy? bo słyszałam głosy, ze moze uda sie skombinować 3 samochody to wtedy z gitarą byłoby prosciej, zwłaszcza, że szczerze mówiąc raz przewoziłam gitarę autokarem ( a w busie jest jeszcze mniej miejsca) i nie było łatwo Razz no ale jak trzeba będzie to przewiozę Wink
a z tymi 3 osobami do zakupów to jakoś sie umówiliście czy nie? bo jak wam brakuje osób to dajcie znac Wink
tez sie nie mogę doczekac piątku Smile pozdrowienia Very Happy
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitimeWto 6 Lis - 22:29

wojtek napisał:
Radek ma rację
Cool


Przemyslałem sobie sprawę i... na ten moment odpadam.

Nie spędzimy tam nawet doby, nigdzie nie wyjdziemy, bo będzie na to zbyt zimno. Suma sumarum, impreza wyniesie koło 60 blaszek za przejechanie sie na Roztocze, wejście do budynku, posiedzenie tam, wyjście i przyjechanie z powrotem.

Nawet w Waszym towarzystwie to nie ma sensu Smile

Sory za walenie prosto z mostu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zwierzyniec Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzyniec   Zwierzyniec Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zwierzyniec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: