ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 jutro andrzejki

Go down 
+3
karolina_tm
Agnieszka
Damian
7 posters
AutorWiadomość
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimeCzw 29 Lis - 17:45

jako że jutro są andrzejki to może byśmy odwołali próbę...;P gadałem dzisiaj z Tomkiem i jego i Agi nie będzie, inni na pewno też z chęcią by gdzieś poszli, co Wy na to? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimeCzw 29 Lis - 18:34

A Agi nie będzie bo nie chce Was wirusem zarazić Smile
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimeCzw 29 Lis - 19:51

A może po prostu zamiast próby zróbmy sobie wieczór wróżb jak przystało na porządnych chrześcijan ;P ;P (taki żart) A tak serio to jeśli dużej liczby osób ma nie być ze względu na andrzejki to nie będzie sensu robienia próby z kilkoma osobami uczenia ich czegoś a potem w niedziele uczenia tych samych pieśni drugą połowę Smile
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimeCzw 29 Lis - 20:27

Jak wolicie, możemy nie robić próby, tylko wtedy co robimy z niedzielą? dajemy stare piosenki czy ryzykujemy z tymi, ktrych nauczylibyśmy sie w niedziele? Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimeCzw 29 Lis - 21:12

Ej no wiecie co Razz? Ja czekam cały tydzień na próbę a tu nie ma :/
Sad No ale trudno moze jakoś przezyje. Dawno mnie nie było i cóż... cholera... no.. jakby to... miło byłoby Was zobaczyć Razz (oprócz Ciebie Damian, bo do dziś huczy mi w głowie Twoje brawurowe wykonanie "Kocham więc nie muszę się baaaaaać...") Wink Laughing

O to może chociaż herbatę wypijemy? Ja np. nigdzie nie idę...(na ten moment przynajmniej) Co wy na to Razz?

A zrobienie próby dla nie idących na Andrzejki(O ile Ola nie ma jakichś planów)( i o ile tacy są Very Happy) nie jest wcale takie głupie, nie raz na piątkowej próbie było 7 osób, potem w niedziele odrobinę więcej przychodziło i nie było tak źle, zawsze było lepiej z 7 umiejącymi osobami niż z 0 umiejącymi osobami Wink

P.S

Aga nie daj się wirusowi
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimePią 30 Lis - 1:01

kochani,ja jutro odpadam i z tego co wiem, to Damian podobno też,dlatego może nie róbmy próby a ewentualnie kto chce i ma czas, to z ta herbatką jest niegłupi pomysł
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimePią 30 Lis - 1:10

tak czy owak życzę Wam wszystkim jutro udanych andrzejek Smile pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimePią 30 Lis - 1:26

hmm mnie tak jak Ania napisała nie będzie Smile ale w razie co życzę gorącej herbatki Smile
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimePią 30 Lis - 13:19

ja mogę przyjść i chyba z chęcią to zrobię Razz a moze zamiast herbatki na plebani to gdzieś pójdziemy razem ? Razz w końcu to andrzejki Razz co wy na to???
to może spotkajmy sie o 18 na plebani (lub po Mszy jak wolicie) i wtedy cos wspólnie ustalimy ok? Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitimePią 30 Lis - 17:22

mnie też nie bedzie:(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jutro andrzejki Empty
PisanieTemat: Re: jutro andrzejki   jutro andrzejki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jutro andrzejki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: