ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Próby - po świętach...

Go down 
+5
wojtek
karolina_tm
Agnieszka
Radek
magda:)
9 posters
AutorWiadomość
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSro 2 Sty - 14:17

Hej! Jak wszystkim wiadomo śpiewamy dopiero w lutym, ale chyba dobrze by było zacząć próby już teraz - poćwiczyć jakieś nowe piosenki itp. Co Wy na to?? jeszcze jedno - czy pozostajemy przy próbie w piątek?? Pozdrawiam flower !!
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSro 2 Sty - 14:43

Ej- dla mnie bomba

Oprócz ćwiczenia nowych piosenek unikniemy "wypadnięcia z rytmu" no i będziemy mieli zrobiony materiał i od lutego ruszymy z kopyta.

Czemu sam na to nie wpadłem Laughing ?

Magda jesteś genialna Smile

Piątek mi pasuje jedynie, chociaż rożnie może być w tym gorącym okresie przed-i-w-trakcie-sesyjnym
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSro 2 Sty - 16:55

Pomysł bardzo dobry, nawet szlachetny Smile
istnieje jedynie taki mały problem... nazywa się sesja. u mnie zaczyna się 7.01, a kończy na początku lutego. nie wiem czy uda mi się znaleźć czas i siłę na próby... :/
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSro 2 Sty - 17:37

Tak wczesno? Auć.
No cóż, albo nauka, albo zabawa, z czegoś trzeba zrezygnować Wink Laughing

heh, obawiam się, ze u mnie będzie podobnie... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeCzw 3 Sty - 1:08

Pomysł jest bardzo dobry i chociaż mnie też czeka sesja to uważam, że spotkanie odstresowujące zawsze się przyda. Kilka razy powinno nam sie udać spotkać Smile Poza tym będzie można przećwiczyć materiał, gdyż przypominam, że w tym roku bardzo wcześnie bo już 6 lutego rozpoczyna się Wielki Post Wink

Pozdrawiam :*
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSob 5 Sty - 3:31

Z mojej strony to wygląda tak, że mam coś koło 15 przedmiotów do zaliczenia, w tym jakieś 9 egzaminów chyba , pewności nie mam , może więcej...wolałam sie nie dołować....
więc, przykro mi ale mimo iż marzę o spotkaniach z Wami, to siłą rzeczy to jest nieco utrudnione...
a zaczynam już 7 stycznia...to chyba coś jak Aga?

tak więc miłych prób, jeśli takowe będąSmile i do zobaczenia w lutym!:,)
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSob 5 Sty - 18:59

nowe piosenki i tak się przydadzą, czy to Wielki Post, czy nie :p możemy zacząć próby wcześniej ja nie mam nic przeciwko, narazie to niech zostanie piątek, a jeśli chodzi o cały semestr to moze poczekajmy aż poznacie swoje plany...? Smile
pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeNie 27 Sty - 13:35

To jak w tym tygodniu będzie Smile ? Będzie ta próba? Ja bym chętnie przyszedł, o ile sie nie okaże, ze w sobotę będę musiał iść zaliczać materiał u mojego kochanego pana doktora Very Happy Paranoja z tą sesją bleee
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeNie 27 Sty - 22:29

no tak się umawialiśmy, więc jesli wam pasuje to w piątek próba Smile
Jest jeszcze jedna kwestia. Zostały wymienione ławki w Kościele w miejscu, w którym śpiewamy. Nie mogłam być dziś u nas na Mszy, więc nie wiem ile tam jest miejsca teraz. Ale co wy na to, zeby w piątek ustawić się w Kościele, bo podejżewam , że w niedziele nie będzie na to czasu... piszcie co o tym myślicie Smile
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePon 28 Sty - 16:23

z tego co widziałem to miejsca jest mało...

Ja tak jak mówiłem w piątek nie przyjdę, ale popieram w pełni pomysł chociaż zobaczenia jak to wygląda i pomyślenia nad tym jak rozstawić sprzęt w niedziele.

pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePon 28 Sty - 19:37

Damian napisał:

z tego co widziałem to miejsca jest mało...

No to jaja, z ołtarza będziemy śpiewać?

No ale wstrzymam się z oceną aż sam zobaczę, ale mi się coś ciśnie na usta równo Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: bez przesady   Próby - po świętach... Icon_minitimePon 28 Sty - 20:38

wczoraj byłam na chórze i z góry nie wygląda to tak tragicznie zależy ile ludu przyjdzie ;p;p fakt jest troche mniej ale cóż a tak wogóle to o której w piątek;>?? bounce
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePon 28 Sty - 21:46

próba jak zwykle, po mszy wieczornej, czyli około 18:45 Smile)
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeWto 29 Sty - 0:39

to w takim razie spotkajmy się po Mszy Świętej- tak jak Agnieszka pisała. Rozstawimy i ustawimy się na Kościele Smile
pozdrawiam i do zobaczenia Smile
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeWto 29 Sty - 1:47

Radku, strasznie mnie ciekawi co Ci się tak ciśnie na usta?
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimeSro 30 Sty - 0:52

By się tego dowiedzieć, przytrzymaj shift i powciskaj losowo cyferki na klawiaturze, te powyżej liter Wink

napisałem Ci na gg, bo na forum nie wypada Wink
Powrót do góry Go down
eMilkaa
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 8
Registration date : 03/11/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePią 1 Lut - 0:19

Hej ja mam pytanie a czy przypadkiem zaraz po Mszy nie jest Wystawienie Najswietszego Sakramentu? przeciez to 1 piatek miesiaca??
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePią 1 Lut - 11:01

a Wystawienie Najświętszego Sakramentu nie jest w pierwsze soboty...? nie jestem pewna ale spróbuje sie dowiedzieć confused
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitimePią 1 Lut - 11:39

dziś po Mszy jest chyba Litania , jeśli po niej bedzie adoracja to próbe zrobimy na plebani. Karolina ma dla nas jedną piosenkę, jak ją zrobimy to ustalimy piosnki na niedziele. Natomiast jeśli będzoemy mogli być w Kościeleto wtedy zobaczymy ile jest miejsca, ustawimy się i ustawimy sprzęt:) mam nadzieję, że to wam odpowiada Smile jeśli sie pospieszymy to próba powinna być dziś w miarę krótka Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Próby - po świętach... Empty
PisanieTemat: Re: Próby - po świętach...   Próby - po świętach... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Próby - po świętach...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: