ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii ¶w. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 pytanie, pro¶ba

Go down 
+6
magda:)
martusia
Agnieszka
Tomek
Ola
Damian
10 posters
AutorWiadomo¶ć
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 14:58

o. Robert Bujak sj organizuje rekolekcje dla prywatnego gimnazjum im. Królowej Jadwigi przy ul.Długosza, będę one miały miejsce w D±browicy (niedaleko Lublina) w dniu 2/3 marca. Potrzebny jest jaki¶ zespół graj±cy pie¶ni religijne szczególnie na niedziele 2 marca (od 3/4 do my¶lę nawet 8 osób)

i teraz takie pytanie pro¶ba czy byłby kto¶ chętny żeby jechać ? ja tam będę mimo wszystko, bo jeszcze jestem zaangażowany z innej strony Wink

jeżeli chodzi o granie to po prostu jakie¶ piosenki które umiemy bez żadnych tam nie wiadomo jakich kombinowań, co¶ co też młodzież po¶piewa.
Wyjazd byłby o 8 spod kina kosmos, powrót hmm pewnie jako¶ wieczorem, możemy też zostać na poniedziałek ale nie koniecznie.

Najlepiej coby była chociaż z jedna osoba graj±ca na gitarze i kilka ¶piewaj±cych. Zaznaczam od razu, że nie chodzi tu o jaki¶ występ tylko o takie wypełnienie czasu w dosyć luĽny sposób, pokazanie tym dzieciakom że można się fajnie pobawić przy ¶piewaniu Smile

Muszę jak najszybciej dać odpowiedĽ czy jest kto¶ chętny dlatego piszę o tym tutaj, mam nadzieję że kto¶ tu jeszcze zagl±da Razz

pozdrawiam
Damian
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 17:45

ja mogę być w niedziele Smile tylko co wtedy z nasz± Msz±?
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 17:54

No ja jestem pozytywnie nastawiony, ciekawie może być Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 17:56

ja chyba też, a co tam Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: ;d   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 18:09

ja też moge ( i chce??) ;d;d;d moge sie jeszcze spytać natalii n. (chyba że mnie nie chcecie . . . no cóż przeboleje)
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 20:00

ja chyba też na niedziele, ale na poniedziałek nie wiem czy mogłabym zostać. Na Mszy nie spiewaliby¶my wtedy?? w sumie możnaby Cich± Msze zrobić - jest post.
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 22:47

po pierwsze, miło mi że jest taki odzew Smile

po drugie, jest jeszcze jedna sprawa, tam będ± momenty kiedy "nie będziemy potrzebni" - po prostu nie gramy, wtedy jeste¶my do dyspozycji tych 'dzieciaków' oni będ± mieli jakie¶ prace w grupach, chodzi o to żeby ich zachęcić, pomóc, a przede wszystkim być otwartymi na rozmowę Smile
jeżeli chcemy tam jechać musimy mieć ¶wiadomo¶ć że musimy być otwarci na drugiego człowieka, a przede wszystkim na Pana Boga.

To jest młodzież z prywatnego gimnazjum (drugie i trzecie klasy), gdzie rodzice maj± całe mnóstwo kasy, a dzieci maj± często kasę zamiast rodziców...dlatego to s± ludzie którzy mog± być gdzie¶ głęboko w ¶rodku poranieni i z problemami, z pewnym zamknięciem się na drugiego i na Boga...nie mówię że to reguła, ale że jest to możliwe i trzeba też być cholernie otwartym na nich i często odpowiadać na różne pytania, które ich dręcz±, zaczynać rozmowę, a przede wszystkim ¶wiadczyć swoim życiem duchowym Smile

to jest duża odpowiedzialno¶ć, w naszych rękach my¶lę że to będzie dobry czas nie tylko dla nich ale i dla naszej grupy... Smile

jeszcze jedna rzecz o. Robert prosił przede wszystkim o studentów...mogę zapytać go jeszcze, czy da radę o trochę młodszych, ale nic nie obiecuję Wink

Jeżeli chodzi o Mszę to nie wiem Smile

jeżeli byłby jakie¶ pytania to ¶miało proszę zadawać będę się starał odpowiedzieć Razz
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeWto 12 Lut - 23:01

Damian napisał:

...a przede wszystkim ¶wiadczyć swoim życiem duchowym Smile

To może ja lepiej nie pojadę Laughing Wink

Wszystko spoko, tylko ze ja nie wiem co za tydzień będę robił co dopiero za dwa.

No i
- transport jaki¶?
- no i superważna kwestia- jakie¶ jedzenie Wink Wink Wink ?
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: . . .   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeSro 13 Lut - 1:00

bywa ale ja i tak sie ciesze ;d;d;d;d przynajmniej w niedziele lajt a jak z tytmi próbami dla bieżmowanych??
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeSro 13 Lut - 15:29

to w takim razie, jeżeli mam nas deklarować to potrzeba mi konkretu, znaczy ko jedzie na bank, bo jak już zgłoszę to wtedy nie ma odwrotu Very Happy

jezeli się nie zdecydujemy to też muszę powiedzieć, żeby szukali gdzie indziej Smile

tak że wpisywać się kto na bank! Smile

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeSro 13 Lut - 17:14

je¶li chodzi o niedzielę to ja będę na pewno Smile
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeSro 13 Lut - 17:29

My¶lę, że to jest bardzo fajny pomysł i ciekawe przedsięwzięcie, szczególnie dla przyszłych teologów dobre zadanie ;P Jestem jak najbardziej za i mogę pojechać na niedziele bo w poniedzialek to będ± chyba zajęcia więc nie bardzo... Tylko nie wiem gdzie jest kino kosmos, ale to póĽniej jako¶ sie dowiem Smile Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeSro 13 Lut - 19:29

Kino kosmos
http://tiny.pl/l52q
Hmm cięzko mi sie deklarować dwa tygodnie przed, bo nie wiadomo jaka poprawka i z czego wyskoczy Wink. My¶lę ze mogłoby być fajnie nawet.
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeCzw 14 Lut - 20:58

Jest mały problem, a mianowicie 2.III zaczynaj± się u nas rekolekcje i Ks. Proboszczowi zależy żeby¶my byli (co my¶lę, że jest zrozumiałe). Nie wiem co w takiej sytuacji wy o tym my¶licie. Zd±żymy wrócić do naszej Mszy? Czy moze jakos podzielimy się na 2 grupy i kto¶ zostanie tutaj? nie wiem . Piszcie swoje propozycje!
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeCzw 14 Lut - 21:31

Ja to bym pojechała... W końcu ja z innej parafii:) Niepokalanego Serca NMP:) to ja moge jechać;p
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeCzw 14 Lut - 21:32

Ale nie wywalicie mnie z zespołu, no nie???Smile
Powrót do góry Go down
kręcona
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 04/06/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimeCzw 14 Lut - 21:38

W sumie to ja też pisze się na wyjazd Very Happy

hehe moja pierwsza wypowiedĽna forum :p
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitimePi± 15 Lut - 0:25

no ja sam nie wiem, trochę to jest takie nie fair w zwi±zku z nasz± parafi±, mnie i tak nie będzie na rozpoczęciu, bo jadę i tak i tak Wink ale nie wiem co z wami, muszę wiedzieć jak najszybciej ile osób będzie jechało na bank, odpowiedĽ muszę dać do niedzieli/poniedziałku

polecam pój¶ć drog± wedle własnego sumienia Smile

pozdrawiam
Damian
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Sponsored content





pytanie, pro¶ba Empty
PisanieTemat: Re: pytanie, pro¶ba   pytanie, pro¶ba Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
pytanie, pro¶ba
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: