ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Niezwykła droga krzyżowa :)

Go down 
+5
Tomek
magda:)
Damian
martusia
karolina_tm
9 posters
AutorWiadomość
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSro 13 Lut - 22:15

Mam takie pytanie czy chcielibyście którąś drogę krzyżową uczynić niezwykłą. W tomaszowie zawsze robimy jedną taką drogę, a mianowicie. Rozważania do stacji opowiadające o życiu zwykłych młodych ludzi (gimnazjalistów, licealistów) a piosenki do niektórych stacji nie bardzo koscielne choć pasujące np prz XII jest "przeżyj to sam". To jest naprawdę coś niezwykłegotylko trzebaby było wczesniej zrobić próbę. dlatego treść rozważań i piosenki do tego zamieszcze na forum jak tylko dowiem się czy jesteście "za" Smile

Tylko dodam, że naprawdę warto Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: . . .   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeCzw 14 Lut - 19:28

niewiem jak inni ale ja tak ;d
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimePią 15 Lut - 0:28

mnie się ciężko wypowiadać, bo w piątki mnie raczej nie ma u nas, ale jeśli już to trzeba uzgodnić z księdzem Smile


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią 15 Lut - 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimePią 15 Lut - 0:40

Jak tylko przyjade to z księdzem spróbuje wszystko uzgodnić, tym bardziej, że ma on tam swoją rolę.... ;P Tylko to napewno nie bedzie najblizszy piatek bo trzeba wszystko przygotować, ale wierzę, że się uda Smile
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 0:39

ja jestem za, dobry pomysł, tylko trzeba wszystko dograć.
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 0:47

hmmm, w czym droga ta ma być niezwykła, bo nie bardzo rozumiem?
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 11:01

Niezwykła jeśli chodzi o piosenki, chociaż nie wiem jak do końca u was drogi wyglądają... piosenki będą min. takie:

Stacja III: Pierwszy upadek pod krzyżem
(Elektryczne Gitary: Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie)

Stacja IV:Pan Jezus spotyka swoją Matkę
(Rynkowski: Nie ma jak u mamy)

Stacja V: Szymon z Cyreny pomaga dźwigać krzyż Jezusowi
(Lombard, Przeżyj to sam - zwrotki bez refrenu - Na życie patrzysz bez emocji...)

Stacja VII: Drugi upadek pod krzyżem
(Sojka: Na miły Bóg)

Stacja VIII: Jezus spotyka płaczące niewiasty
(Nie płacz Ewka)

Stacja IX: Trzeci upadek pod ciężarem krzyża
(Kochany Bracie)

Stacja XI: Jezus do krzyża przybity
(Lombard: Przeżyj to sam - refren)

Stacja XII: Jezus umiera na krzyżu
(Golden Life: Życie choć piękne tak kruche jest)

Oczywiście jeśli czegoś nie znacie to... się nauczycie ;P Rozważania wam pokaże później
UWAGA: Nie jest obojętne czy dany tekst czyta dziewczyna czy chłopak one są podzielone wiec będą nam chłopcy potrzebni Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 17:31

czy te wszystkie piosenki mają być śpiewane?? jeśli tak to czy przez wszystkich???
Mnie osobiście taka droga krzyżowa się nie podoba, ale to tylko zdanie jednostki...
Powrót do góry Go down
eMilkaa
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 8
Registration date : 03/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 20:46

sory ale jak chodzi o te piosenki... to.. mi osobiscie sie nie podoba...jakos nie pasuje ale to tylko takie moje zdanie, moze gdyby inne piosenki
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 21:02

Karolina- wielki plus za chęć wprowadzania coraz czegoś nowego i za ciekawe pomysły (nowe piosenki na mszę itd.). Niemniej jednak obawiam się, że akurat ten nie jest dobry Smile Droga krzyżowa jest chyba zbyt poważna i doniosła na takie piosenki Smile Zwykle sam jestem za wprowadzaniem czegoś żywszego, ale niestety w Wielkim poście jest jak jest :/ Nie płacz Ewka przy płaczących niewiastach mogłaby wywołać nie lada konsternację Very Happy Jakie były reakcje ludzi, jak robiłaś taka drogę krzyzową?
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 21:23

Jeżeli nie będziecie chcieli to oczywiście nie zrobimy, ale pomyślałam, że to może być fajne gdyż u mnie to jest naprawde przebój i przyjeżdzają na tą drogę ludzie z pobliskich miast. A jeśli chodzi o to, że jest wielki post to wg mnie to nie ma nic do rzeczy bo to ma trafić do młodzieży i u nas trafia, ale oczywiscie jak juz pisalam to bedzie wasza decyzja Smile A piosenki najlepiej aby spiewali wszyscy choc moga byc tez solówki Smile

U mnie taka droga się sprawdza bardzo dobrze i choc na poczatku wzbudzala kontrowersje wsrod starszych ludzi to do młodych trafiała, a to najważniejsze Smile
Powrót do góry Go down
kręcona
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 04/06/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 22:27

Widzę że nie jestem sama też uważam że aż takie innowacje nie są dobrym pomysłem a wielki post ma tu dużo do rzeczy!!! i chociażby jak Radek zauważył zaśpiewanie "Nie płacz Ewka" delikatnie mówiąc mogło by wywołać konsternacje !!!
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 22:28

jeżeli chodzi o mnie to popieram zdanie poprzedników, chyba trochę nie wypada...droga krzyżowa o 19:00 tylko się nazywa młodzieżową, ale jest tam też bardzo dużo osób starszych

moim zdaniem to ryzykowny pomysł i bardzo kontrowersyjny, może jestem zbyt konserwatywny ale tu zacytuje Radka
Cytat :
Droga krzyżowa jest chyba zbyt poważna i doniosła na takie piosenki

mimo wszystko dzięki za udzielanie się Smile
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeSob 16 Lut - 23:48

W takim bądź razie pozostaje mi tylko zaprosić was na taką drogę kiedyś do mnie Smile To była tylko propozycja Smile Szanuje wasze zdanie w końcu lepiej znacie waszą parafię Smile. Pomyślałam tylko, że moglibyśmy chociaż wykorzystać rozważania do stacji. One są już normalne, przynajmniej tak mi się wydaje, ale to jak przyjade to wam pokażę i wtedy zdecydujecie Smile. Mimo wszystko dzięki za uwagę Very Happy

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeNie 17 Lut - 1:34

Hehehehe wychodzę na największego mohera Very Happy:D:D 2 osoby cytują mnie mówiącego że coś jest za mało doniosłe uhuhu Wink

Również pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitimeNie 17 Lut - 13:45

Karolino, jeśli możesz to przynieść na dzisiejszą próbę teksty rozważań, chętnie je przeczytam Smile i mam nadzieję że wykorzystamy je w najbliższy piątek. pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niezwykła droga krzyżowa :) Empty
PisanieTemat: Re: Niezwykła droga krzyżowa :)   Niezwykła droga krzyżowa :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niezwykła droga krzyżowa :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: