ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co robić gdy mnie nie ma :P

Go down 
AutorWiadomość
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Co robić gdy mnie nie ma :P Empty
PisanieTemat: Co robić gdy mnie nie ma :P   Co robić gdy mnie nie ma :P Icon_minitimeNie 2 Mar - 14:57

Mikrofony już umiecie podłączać, więc nie mam co sie rozpisywać, Ania z basem podłącza się do jedynego wolnego wejścia, nie pamiętam który to numer, bodajże 7, w każdym razie to które zostaje bez mikrofonu Razz, kolumny łączycie najgrubszymi i najdłuższymi kablami ze srebrnymi wtyczkami (wiadomo - krótszy do kolumny bliżej miksera, dłuższy do tej najdalej) i wpinacie je z tyłu miksera do "speaker output" zresztą z tego co pamiętam to chyba jest to tylko jedno miejsce dwugniazdowe Smile no i oczywiście kabel zasilający mikser ten z dobrze wszystkim znaną wtyczka do gniazdka z prądem z jednej strony, a taka wtyczka z trzema szczelinami z drugiej. To chyba wszystko, powodzenia.

Edit:
Jeszcze jedno. Wtyczka przedłużacza czasem nie wchodzi w gniazdko. Bez paniki- wystarczy we wtyczce-Boże broń dotykać gniazdka sieciowego!!! powtarzam we wtyczce sprobować wygiąć paznokciem w lewo albo prawo obie blaszki naraz, te które nachodzą potem na bolec gniazdka. No i ostatnia rzecz- jak się włączy włącznik ten z tyłu a z przodu zapali się zielona dioda cały sprzęt najlepiej Wink
Powrót do góry Go down
 
Co robić gdy mnie nie ma :P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [b]majowy wyjazd[/b]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: