ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Empty
PisanieTemat: Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia   Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Icon_minitimeSro 14 Maj - 17:32

Moja koleżanka wynajmuje mieszkanie na LSM i ma wolny pokój do wynajęcia. Czy byłby ktoś zainteresowany???? Czy może ktoś z Waszych znajomych byłby zainteresowany????

Wydaje mi się, że jest to mieszkanie w bloku za Komfortem na Zana. Blok jest nowy, a mieszkanie zadbane i ładnie wykończone (wiem, bo byłam tam na imprezie Wink )

Jeśli byłby ktoś zainteresowany, to mogę dowiedzieć się więcej szczegółów lub podać kontakt do koleżanki-właścicielki. Smile
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia   Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Icon_minitimeCzw 15 Maj - 16:20

pytałam sie dzis u mnie w grupie - jest zainteresowanie,
mogłabyś dowiedzieć się o szczegóły typu: cena, wielkość pokoju - czy to tylko dla 1 osoby, itp?
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia   Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Icon_minitimeSob 17 Maj - 10:33

nie jest olbrzymi ale i nie klitka. Chyba ok. 10metrów. Cena 350+opłaty (do negocjacji Smile )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia   Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia drobne - pokój do wynajęcia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: