ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 próby piątkowe

Go down 
+2
Radek
Ola
6 posters
AutorWiadomość
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePon 2 Cze - 10:05

Ustaliliśmy wczoraj, że piątkowe próby nie będą się już odbywały. Mało osób przychodzi (rozumiem powody) i nie ma to sensu. Kuba już wie. Tak więc spotykamy się teraz w niedziele o 17:30, do zobaczenia Smile
A jeszcze jedno, z soboty na niedziele 7/8.VI jest NOC KULTURY , idziemy? Very Happy idźmy Very Happy
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePon 2 Cze - 15:45

Ja bym poszedł, tylko mam mszę za kumpla i nie wiem o której jeszcze, a to się wiąże z małym wyjazdem poza Lublin. Jak ktoś idzie to ja z nim chętnie pójdę Smile
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeWto 3 Cze - 10:45

no to fajnie, że choć jedna osoba jest chętna ;p czytałam rozkład na noc kultury ale szczerze mówiąc jakoś nic mnie nie zachwyciło... silent ewentualne fajne rzeczy zaczynają sie koło północy. Może wy tez popatrzcie , przecież mogłam cos przeoczyć. A jesli faktycznie nic fajnego nie ma to znam fajny lokal, gdzie w sobotę jest karaoke Very Happy i mozna potańczyć Very Happy i coś zjeść i wypić Wink a przede wszystkim jest to w centrum to zawsze można połączyć i noc kultury i jankiela (to ten bar) Smile kto chętny?? tylko musiałabym wiedzieć wcześniej bo tam trzeba na soboty rezerwowac stolik tongue
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSro 4 Cze - 10:00

ja baaaardzo chetnie Smile baz kitu nie ma nic ciekawego ,ale do jankiela zawsze Very Happy Mam nadzieje ze troszke wiecej osob sie zabierze:)
nie to zebym namawiala albo blagala.... ale chodzmy Very Happy
Powrót do góry Go down
Niedzia;D
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Niedzia;D


Liczba postów : 12
Age : 33
Registration date : 01/05/2008

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSro 4 Cze - 17:41

OoOoO ^^ my byśmy poszły xP xD
odpiszcie jak chcecie żebyśmy szły, bo jak nie tonie będziemy sie wpraszać xP Wink
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSro 4 Cze - 20:08

U mnie oczywiście, jak to zwykle bywa w czerwcu, sprawy się trochę pokomplikowały, no i nie jestem w stanie powiedzieć na 100% czy pójdę. A w tym barze to trzeba tańczyć, czy można zająć się samym "wypić" Razz Wink ?
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSro 4 Cze - 21:50

wiec Natalia i Marta maja specjalny zakaz wchodzenia do baru ^^
nie no wszyscy to wszyscy SmileSmileSmile a przede wszystkim WY :*
tylko Wy wiecie ze w nocy Tesco jest sympatyczne xD
a Radziu kochany tam sie spiewa i mozna wypic...ale jak wiecej łykniesz
to i tak zaczniesz spiewac Very Happy :*
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeCzw 5 Cze - 15:02

cieszę sie , ze jesteście chętni Smile tylko mała komplikacja nastąpiła... okazało się, że przełożyli karaoke na piątek... a w sobote to jakas potancowka jest ;p to co wolicie?? przepraszam za zamieszanie ale w ogóle nie rozumiem tej kobietki z jankiela co z nią gadałam Wink

a jeśli chodzi o to karaoke to: mozna sobie siedziec z piwkiem jak to w barze, można spiewac mozna tanczyc. a najlepsze jest to, ze ciężko tylko sobie siedzieć bo zabawa jest świetna Smile koszt: piwo czy coś ;p
a na tych tańcach w jankielu to nie byłam więc nie wiem co i jak :/ i tam chyba jest płatne...
Powrót do góry Go down
Niedzia;D
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Niedzia;D


Liczba postów : 12
Age : 33
Registration date : 01/05/2008

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeCzw 5 Cze - 18:38

Ja bym wolała karaoke... Smile nie wiem jak WY xP ^^




afro
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeCzw 5 Cze - 19:45

klamka zapadła, większość woli jutrzejsze karaoke, więć stolik zarezerwowany na 19:30 blisko "sceny" Wink spotkajmy się 18:45 pod Kościołem dobra? a jak komuś nie pasuje o tej godzinie to zawsze może do nas dojechać ,( kontaktować się przez kom ;p )
aha jeszcze jedno. piwo kosztuje tam koło 7 zł , ech te ceny barowe , no ale mówi się trudno Wink Very Happy:D:D ale się cieszę Smile
do jutra Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeCzw 5 Cze - 21:02

eee tam , student kombinowac musi, dwa przed wyjściem i git Wink Very Happy:D:D

Wink




Żartuję Razz
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePią 6 Cze - 9:16

Niestety nie moge.... przede wszytstkim sprawy hmm...zaliczania :/... 3majcie kciuki bo sie przydadza:)
kuuurcze ale bym poszla...jak zalicze to MOZE mi sie uda wymknac z dokku,a jesi nie to zycze Wam milej zabawy:)
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePią 6 Cze - 15:44

magda nie ma to tamto masz być i już !!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSob 7 Cze - 12:05

SHAZZA SHAZZA SHAZZAA KTOS MI CIEBIE KOCHAC KAZAŁ ŁOOO OOO OOO Very Happy Very Happy Very Happy

Idziem na ta Noc Kultury?
Powrót do góry Go down
Niedzia;D
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Niedzia;D


Liczba postów : 12
Age : 33
Registration date : 01/05/2008

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSob 7 Cze - 15:13

Ja idę ^^
powinno być fajnie xD xP
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeSob 7 Cze - 18:41

Radek napisał:
SHAZZA SHAZZA SHAZZAA KTOS MI CIEBIE KOCHAC KAZAŁ ŁOOO OOO OOO Very Happy Very Happy Very Happy

haha wnioskuję Radziu, ze Ci się wczoraj podobało? Very Happy
niestety mnie dzis nie będzie, ale życze udanej zabawy ;p Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimeNie 8 Cze - 11:27

nom Smile Na Nocy Kultury też fajnie było, załapaliśmy sie na jakis zespół big-beatowy Smile

Let's rock, everybody, let's rock, everybody in the whole cell block was dancin' to the Jailhouse Rock... Smile

i tekst wieczoru:
"ej na big-beatcie sie nie klaszcze, co to Rubik? (tu zaczyna Rubika wyklaskiwać) mówią, mówią, że" Very Happy

ROCK'n'ROLL Smile
Powrót do góry Go down
Niedzia;D
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Niedzia;D


Liczba postów : 12
Age : 33
Registration date : 01/05/2008

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePon 9 Cze - 21:35

A mi najbardziej smakował tort, po który pchałam się i zdejmowałam innych z bara... lol! lol! hahahaha <lol>
Powrót do góry Go down
kręcona
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 04/06/2007

próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitimePon 9 Cze - 23:03

koncert Federacji o świcie to dopiero było coś :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





próby piątkowe Empty
PisanieTemat: Re: próby piątkowe   próby piątkowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
próby piątkowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: