ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Od kiedy gramy?

Go down 
+3
Ola
Radek
Agnieszka
7 posters
AutorWiadomość
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeWto 19 Sie - 17:50

Ostatnio parę osób dopytywało się od kiedy zaczynamy grać po wakacjach. Niektórzy chcieliby od września, inni od października... Problem polega na tym, że księdzu proboszczowi, z tego co wiem, zostało zakomunikowane, iż będziemy grać i śpiewać od września, natomiast nie wiadomo czy zbierze się wystarczająca ilość osób.

Więc krótko: od kiedy chcecie zacząć śpiewać/grać na mszy????

Ja od razu odpowiadam na powyższe pytanie: od października, ze względu na sesję poprawkową we wrześniu...

Pozdrawiam wszystkich!!!!!
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeSro 20 Sie - 18:09

Hmmm ciężko powiedzieć - niby na uczelni spokój mam, ale pewnie będę się gdzieś pałętał jeszcze we wrześniu...

Mam nadzieję, że w ogóle uda nam się "podnieść" po wakacjach w tym trochę okrojonym składzie Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePon 25 Sie - 18:00

hmmm ja byłabym za październikiem, bo mam teraz trochę na głowie... ale w sumie to mogę się dopasować do większości Smile pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeNie 31 Sie - 12:27

mi pasuje zawsze i wszedzie ;p to jak coś to piszcie;d
Powrót do góry Go down
eMilkaa
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 8
Registration date : 03/11/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeNie 31 Sie - 15:50

hej mi pasuje i wrzesien, nie ma problemu ;D a i mam propozycje zebysmy sie spotkali w piatek 05.IX w salce o 18 niekoniecznie na probe a zeby zdecydowac co i jak Wink
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePon 1 Wrz - 0:36

popieram Emilkę, Wogóle myślę.że dobrze byłoby żebyśmy zrobili przynajmniej 2 próby przed graniem na Mszy. Nie jesteśmy rozśpiewani i ciężko będzie zacząć po przerwie. Jeśli robimy coś to róbmy to dobrze.
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePon 1 Wrz - 9:24

Rozmawialiśmy z proboszczem i ustaliliśmy datę powrotu na 21 września. Więc mamy trochę czasu, by potrenować. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeCzw 4 Wrz - 21:55

Ej ferajna, to jak ? aktualne toto? przyjdziecie?
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeCzw 4 Wrz - 23:11

Ej skoro to nie próba, to tak sobie pomyślałem ze może rozmowę by przenieść na starówkę do jakiegoś baru Very Happy?

Wedle tekstu T.Love- jesienią zawsze, gdy zaczyna się szkoła, w knajpach zaczyna się picie Wink

Zresztą skończył się sierpień, miesiąc trzeźwości- trzeba to oblać Very Happy
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePią 5 Wrz - 11:14

szczerze mówiąc chociaz początek spotkania zrobiłabym na plebani bo nie dam rady do baru iśc...to co, może najpierw pół godzinki na plebani a potem wy pojedziecie na starówę hm???
a jesli chodzi o 21 to ja nie mogę wtedy grać, bo wyjeżdżam po siostrę na lotnisko i pewnie nie wyrobię sie z powrotem Sad
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePią 5 Wrz - 11:56

to spotykamy się o 18 w salce!!!! obecność wskazana Smile) pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimePią 5 Wrz - 23:28

hej Very Happy mam wstępne propozycje piosenek...


WEJŚCIE:
1.) chwalcie Pana niebios
2.) jestes blisko mnie
3.) jestes królem
4.) w lekkim powiewie
5.) baranki
6.) jezus chwrystus moim panem jest
7.) błoto
8.) święty, nadchodzi święty
OFIAROWANIE:
1.) każdego dnia
2.) ta krew
3.) tobie chór aniołów
4.) ofiaruje tobie Panie mój
5.) Jezus mą miłością jest
KOMUNIA:
1.) jesteś blisko mnie
2.) dotknij Panie moich oczu
3.) oto ja poślij mnie
4.) majestat twój
5.) o cuda, cuda
UWIELBIENIE:
1.) mój zbawiciel
2.) przyjaciela mam
3.) przyjacielu
WYJŚCIE:
1.)oczyszczenie
2.) Emmanuel(Bóg jest zawsze między nami...)



to by było na tyle...czekam na inne propozycje Very Happy
pozdrawiam wszystkich Very Happy
do zobaczenia w czwartek Smile flower
Powrót do góry Go down
eMilkaa
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 8
Registration date : 03/11/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeSob 6 Wrz - 19:53

Mi osobiscie pasuja piosenki wybrane przez Eweline i sama własnie teraz chcialam niektore zaproponowac to raz, a po drugie to gadalam dzisiaj z Kuba i on w czwartek o 19 ma chór i nas tam zapraszał Wink ale tak ogolnie to nie widzi problemu zeby prowadzic z nami proby tylko najbardziej pasowalby mu piatek/wtorek. i prosilabym zeby ktos kto ma do niego nr sie z nim skontaktowal jak juz bedzie wiadomo co i jak Wink pozdrawiam... matko to moj najdluzszy chyba post.....
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: :)   Od kiedy gramy? Icon_minitimeNie 7 Wrz - 13:30

Widze Emila, że poważnie podeszłaś do sprawy:) Super!! WIELKIE DZIEKI!! Myślę, że na próbie uzgodni się dokładny termin już z KubąSmile Pozdrawiam!!
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeNie 7 Wrz - 15:00

1. Jako że Kuba ma próby z chórem w czwartek o 19 i nas zapraszał, to moglibyśmy najpierw pójść do tego chóru na rozśpiewkę - zaoszczędzilibyśmy czas Kuby. Tylko prosił on, żeby się nie spóźniać Smile Punkt 19:00 i zaczyna próbę. Więc najlepiej gdyby chętni byli już 18:55 żeby pokazać się z jak najlepszej strony Smile

2. Skoro chór ma próbę w czwartek o 19:00 to salka jest zajęta - jeśli chcemy próbę w salce, to musimy śpiewać z chórem Razz (osobiście z chęcią poszłabym na tą próbę z chórem) a jak chcemy mieć próbę oddzielnie to musimy sobie inne miejsce znaleźć.

3. Jeśli chodzi o piosenki:
WEJŚCIE:
1)święty, nadchodzi święty
OFIAROWANIE:
1)każdego dnia
2)Jezus mą miłością jest
KOMUNIA:
1)dotknij Panie moich oczu
2)o cuda, cuda
3)przyjacielu
4)błoto
5)chwalcie Pana niebios
UWIELBIENIE:
1)tobie chór aniołów
WYJŚCIE:
1)oczyszczenie
2)jezus chrystus moim panem jest
Powrót do góry Go down
eMilkaa
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 8
Registration date : 03/11/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeNie 7 Wrz - 21:06

dobra wiadomosc z ostatniej chwili Wink proszę Was żebyście byli w czwartek o 18 50 bo wtedy przyjdzie do nas Kuba i chce z nami ustalić pare kwestii. miedzy innym to o czym Aga już wspominała. a jak chodzi o repertuar to; "Błoto"
"jesteś blisko mnie"
"każdego dnia"
"Majestat Twój"
"Mój Zbawiciel"
"Chwalcie Pana Niebios"
tylko nie wiem w jakiej kolejności Wink
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitimeSro 10 Wrz - 10:17

Ja jestem za tym żeby zrobić tak jak Aga pisała. Dla wprawy i rozgrzewki przyjśc na próbę z chórem, rozśpiewać się. Bo moze być problem z salką na naszą próbę. Jeśli zrobimy to na plebani w innym miejscu to możemy Kubie przeszkadzać a tego chyba nie chcemy. Jedyna kwestia to sala fatimska w Kościele (który o tej godzinie będzie już zamknięty i może być z tego powodu troszkę zamieszania). No ale my wszystko potrafimy zorganizowaćWink ;p
Ech sama nie wiem jak to zrobić...
a na temat piosenek się nie wypowiadam, bo w niedzielę i tak mnie nie będzie z wami :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Od kiedy gramy?   Od kiedy gramy? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Od kiedy gramy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: