ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Warto zobaczyć

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Warto zobaczyć Empty
PisanieTemat: Warto zobaczyć   Warto zobaczyć Icon_minitimePon 11 Cze - 23:32

http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie

Zdjęcia z Czarnobyla (współcześnie)
Robi wrażenie... przytłacza wielką nieobecnością ludzi, pustką, zniszczeniem...
Czas stoi w miejscu...
Niesamowity ogrom i rozmach radzieckiej architektury(tak to nazwijmy)
(Swoja drogą gdzieniegdzie u nas widać jeszcze podobne bloki np Razz)
Serdecznie polecam inne galerie (kliknac powrót Razz Wink ) pozostałe z Czarnobyla, z bodajże Kambodzy opuszczone świątynie, a także opuszczone miejsca w Polsce (najlepiej oglądać nocą Smile )

P.S
Tomek za długo to forum funkcjonuje bez spamu Razz

Nie kasuj... od razu Very Happy Moze kogoś to zainteresuje, to w końcu Hyde Park
Razz

Mozę warto byłoby w jeden taki topic wrzucać coś, co uznało sie za wartosciowe i warte pokazania innym Smile Nie mówie tu o jakichs durnych filmikach, dowcipach, czy sposobach na udany makijaż Wink
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Warto zobaczyć Empty
PisanieTemat: Re: Warto zobaczyć   Warto zobaczyć Icon_minitimePon 11 Cze - 23:49

Mnie się osobiście bardzo podoba, pokazuje pasję tych ludzi Wink mieli bardzo dobry pomysł żeby założyć stronę ze zdjęciami opuszczonych miejsc. ciekawe.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

Warto zobaczyć Empty
PisanieTemat: Re: Warto zobaczyć   Warto zobaczyć Icon_minitimeWto 12 Cze - 8:11

Spam bede kasowal..

ale to spamem nie jest:)

Rewelacyjne zdjecia, w ogóle super strona. Ci ludzi ena prawdę maja pasje.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Warto zobaczyć Empty
PisanieTemat: Re: Warto zobaczyć   Warto zobaczyć Icon_minitimeNie 26 Sie - 15:05

Co prawda jeszcze nie mam zdjęć, ale "Warto zobaczyć" Smile

Postanowiłem tu napisać, ponieważ nie wytrzymałbym do września/października zeby opowiedziec Wam o tym co tam spotkałem Smile
Do tego to moja pierwsza wyprawa za granicę ( nie licząc przejscia w Barwinku po wódę Smile i wyjazdu do Jugosławii w życiu płodowym Laughing , niestety z tej ostatniej nic nie pamietam Crying or Very sad Laughing)

Otóż całkowicie przypadkowo nadarzyła się okazja wyjazdu do Lwowa, z której postanowiłem skorzystać Smile

Wrażenia:
Ukraina ( a przynajmniej Lwów i okolice)to kraj przepięknych kobiet( ze 20 razy się zakochałem Smile ) taniego i smacznego piwa i chyba jedzenia(złapałem tylko coś w przelocie i to akurat było smaczne Smile )( to co napisałem do tej pory mi wystarczy- przeprowadzam się Very Happy ) wspaniałych ludzi, gburowatych pograniczników o nalanych twarzach,("Ja mam cału noczu"), pięknej architektury, mnóstwa zabytków, mnóstwa polskich śladów( w końcu polskie miasto), tramwajów pocinających po starówce Smile (jeżdżą bodajże od 1884 roku-to nie pomyłka jeśli chodzi o wiek Smile dokładnego roku pewien nie jestem Smile ) i niestety strasznej biedy(średnia pensja w przeliczeniu 150 dolców) zniszczenia, zaniedbania i ogólnego bajzlu,a także kłujących w oczy nierówności społecznych(co jest dość przykre) Na ulicach-"zlot" radzieckich pojazdów zabytkowych-Łady "Żiguli"(zrobione na licencji Fiata 124- gdzieś przed 1975 rokiem) i młodsze modele, wszelkie modele Wołgi, Moskwicze, UAZ-y,Tavrije, widziałem nawet Pabiedę(Na jej licencji zrobiono naszą Warszawę M-20, przed rokiem 1960 ), co z jednej strony jest niesamowite, z drugiej strony przykre, bo ukazuje poziom życia naszych słowiańskich braci. Co mnie rozwaliło- nawet milicja zasuwa ładami i Tavrijami Smile Co bogatsi- Ople, Audi, Nissany, nawet Hummer , ale to bardzo rzadki widok. Wdrapałem sie na kopiec, chyba"Unii Lubelskiej"(nie pamiętam, za dużo jak na jeden dzień Smile ), z którego widać wielkie połacie (jeśli nie całe) miasta. Widok niesamowity, Lwów położony jest na 7 wzgórzach, niczym Rzym, wrażenie nie do opisania. Tuz obok znajduje się naturalne najwyższe wzniesienie z krzyżem poświęconym chłopakom, którzy zginęli i odnieśli rany w Afganistanie( Ukraina(jeśli ktoś nie wie Razz) była niestety republiką radziecką, z czego wyplątali się(mimo niepodległości od 1990-1) chyba dopiero te 3 lata temu, choć nie jestem co do tego do końca przekonany :/ )

Jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby w pełni poznać i obejrzeć całe miasto bez dostania zadyszki. Może nawet kiedyś wyciągnę Was do Lwowa, na jakieś 2-3 dni, bo ja na pewno tam wrócę Smile,wrażenia nieesaamowite. ( A wyszło 5 dych+10 Euro=jakieś 90 złotych, no i plus jakaś szama)

Pozdrawlaju ja Was (czy jakos tak Razz) aktualnie z Zamościa Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Warto zobaczyć Empty
PisanieTemat: Re: Warto zobaczyć   Warto zobaczyć Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Warto zobaczyć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: