ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Teksty na Msze

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Teksty na Msze Empty
PisanieTemat: Teksty na Msze   Teksty na Msze Icon_minitimeCzw 21 Cze - 14:00

Smile Słuchajcie, tak sobie pomyślałam, że może warto by zrobić slajdy - to chyba nie est takie trudne, a może przynajmniej czesc ludzi by śpiewała z nami.

Ostatnio jak siedziałm na kościel to pare ludzi wokolo śpiewało, tylko że wyłączali sie jak nie znali słów.

Wiem , że temat slajdów był już nie raz poruszany, ale chyba nikt nic nie w zwiazku z tym nie zrobił, może warto by spróbować - nic nie zaszkodzi.

JA mogłabym sie poświecić i przełączać je (albo osoba, która nie mogłaby być na próbie lub jakoś na zmiane) - to byłoby do ustalenia.
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

Teksty na Msze Empty
PisanieTemat: Re: Teksty na Msze   Teksty na Msze Icon_minitimeCzw 21 Cze - 15:38

ja za, z damianem juz o tym kiedyś gadalismy, ale jakos nie doszlol do konkretow.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Teksty na Msze Empty
PisanieTemat: Re: Teksty na Msze   Teksty na Msze Icon_minitimeCzw 21 Cze - 16:10

raz już mieliśmy zrobione slajdy, ale z tego ustalania kto ma je zmieniać nic w końcu nie wyniknęło. Jeśli to sie zmieni i faktycznie ktoś będzie nad tym czuwał to jest to dobry pomysł Smile
można zrobić rozpiskę, kto kiedy, żeby to było sporawiedliwie, a nie ciągle jedna i ta sama osoba, lub 2 na zmianę bo sytuacja będzie wyglądąła tak jak z psalmem Razz
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Teksty na Msze Empty
PisanieTemat: Re: Teksty na Msze   Teksty na Msze Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:32

Możnaby w pszyszłym roku zrobić okres próbny, jakby ktoś raz na 2 miesiące miał dyżur - to chyba niebyłby to problem, Zawsze można porozmawiać ze znajomymi, którzy zawsze są na Mszy, a nie śpiewają.
Dzieki za zainteresowanie:)!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teksty na Msze Empty
PisanieTemat: Re: Teksty na Msze   Teksty na Msze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Teksty na Msze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: