ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Święta Bożego Narodzenia

Go down 
+3
Damian
Agnieszka
wojtek
7 posters
AutorWiadomość
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimePią 21 Gru - 6:17

Kochani!Uznałam, że skoro Pan Jezus przychodzi do naszych serc i rodzin, to fakt że my zostawiamy nasza stronkę tak totalnie osieroconą nie świadczy o nas najlepiej. Wiem, może troche kretyńskie porównanie, ale widział ktos daty ostatnich postów?! Zespół mam nadzieję, tylko zawiesił działalność ale na forum możemy się przecież pojawiać!Smile W końcu jest to,mi najbliższa i najprostsza forma kontaktu z Wami;)No a teraz do sedna:)

Chciałabym życzyć Wam wszystkim wesołych, spokojnych i pełnych Bożego Ducha świąt, a także szczęśliwego Nowego Roku!!!!! (nie wymagajcie ode mnie wyszukanych życzeń:)jestem tylko ekonomistą;P) Nie życzę by ten rok był lepszy od 2007, bo uważam że tamten był naprawdę super!!!!Poznalismy się, śpiewaliśmy, graliśmy, robiliśmy masełko:) i przeżywali brak talentu śpiewaczego u bierzmowanych;P Najważniejsze i najlepsze, że robilismy to razem!!!!:)smęcę...KURCZE! Ale pieska też robiliśmy razem;P
Tak że dziękuję Wam, Kochani za ten rok i oby następny owocował w jeszcze fajniejsze wspomnienia!!!!Tego życze sobie i Wam!!!!
Wojtuś:*
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimePią 21 Gru - 15:50

dziękuję Aniu za życzenia, sama ładniejszych nie ułożę (bo też mam coś wspólnego z ekonomią Wink ) więc życzę Tobie tego samego i jeszcze dużo miłości Smile

ściskam mocno Smile)
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimePią 21 Gru - 21:59

Ja też dziękuję Wink i Chce Wam wszystkim życzyć od serca dużo szczęścia i dobra w nowym roku i na całe życie, aby zastanawiać się nad miejscem w którym się jest i nad tym do którego się idzie, aby być wytrwałym w podejmowanych decyzjach życiowych i aby akceptować plan Pana Boga wobec nas, nawet jak się wali i pali życie to mieć nadzieje i wierzyć w to że to jest plan dobry który nas prowadzi do Miłości, takiej prawdziwej.
Poza tym to udanych Świąt i Nowego roku Smile!
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimePią 21 Gru - 22:41

Ja wam życzę uważności w dostrzeganiu Boga w sobie, w bliźnich i w tym wszystkim, co na pierwszy rzut oka wydaje się być trudne do zaakceptowania, odwagi w miłości na wzór odważnie przychodzącego na ziemię Jezusa, i wiele wiele tego wszystkiego co jest wam potrzebne! Smile
no i też dziekuje za zyczenia Razz Smile
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimeSob 22 Gru - 0:31

Ja ze swej strony życzę wam przede wszystki świąt przeżytych w głębi swej duszy, aby przypomnienie Bożego Narodzenia sprzed dwóch tysięcy lat sprawiło, że Jezus Chrystus, ten prawdziwy bedzie się rodził w waszych sercach na codzień, przygotujcie je na przyjście Pana byście z radością i dumą mogli otworzyć dla niego drzwi. Życzę wam także takiej wiary jaką miała Maryja, abyście dzięki niej potrafili dążyć do świętości i przez to zauważać Chrystusa w drugim człowieku, a wśród tych, którzy nie wierzą byście potrafili zapalić światełko w tunelu ich życia, aby dochodząc do niego na końcu drogi stał Bóg, który wskaże im drogę miłości, której każdy z nas na codzień doświadcza.

Pragnę jeszcze tylko dodać, że w pamiątkę Bożego Narodzenia najważniejszy jest drugi człowiek, ale nie zauważycie go i jego potrzeb jeśli nie przyjmiecie Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela.

Pełnych miłości, wyrozumiałości i przebaczenia Świąt życzy Karolina Smile Wink
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimeSob 22 Gru - 19:22

wojtek napisał:
Wiem, może troche kretyńskie porównanie, ale widział ktos daty ostatnich postów?! Zespół mam nadzieję, tylko zawiesił działalność ale na forum możemy się przecież pojawiać!Smile W końcu jest to,mi najbliższa i najprostsza forma kontaktu z Wami;)No a teraz do sedna:)

Racja, ja przestałem prawie zaglądać właśnie z tego powodu, że odpisuję sam sobie na posty Wink Razz

Dzięki za życzenia Smile
Wesołych Świąt spędzonych spokojnie z rodziną, przeżywanych w "Bożym klimacie", a także wszelkich łask od przychodzącego na świat Pana Jezusa Smile A także szałowego sylwestra (no i bezpiecznego, bo to się rożnie kończy Razz) no i Szczęśliwego Nowego Roku.

Do zobaczenia Smile
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimeSob 22 Gru - 20:10

nie wiem, czy kiedykolwiek czytałam ładniejsze życzenia i tak przemyślane.

A propos życzeń to wysłałam kartki do Świerszczowa do księdza Wiesia i do Urszulina do pana piekarza. Nie napisałam takich pięknych życzeń jak Wasze, ale liczy się gest Wink santa

Bożych Świąt!!!! rendeer rendeer rendeer
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitimeSob 22 Gru - 22:36

Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Przezycia tych swiąt tak prwdizwie, abyscie nie zapomnieli o najwazniejszym - że BOG sie NARODZIŁ! A także życzę Wam aby Nowy 2008 - rok był przepełniony radością, a każdego wieczoru moglibyście powiedziec - to był dobry dzien. WESOŁYCH ŚWIAT:)SmileSmile!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Święta Bożego Narodzenia Empty
PisanieTemat: Re: Święta Bożego Narodzenia   Święta Bożego Narodzenia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Święta Bożego Narodzenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: