ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Z pamietnika technicznego ;)

Go down 
AutorWiadomość
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Z pamietnika technicznego ;) Empty
PisanieTemat: Z pamietnika technicznego ;)   Z pamietnika technicznego ;) Icon_minitimePią 1 Cze - 13:08

Do "Poradnika technicznego" muszę dopisać jeszcze jeden punkt, który "popełniłem" w niedzielę Wink

"Jesli przenosisz kolumnę po uprzednim odłączeniu przewodów, po przeniesieniu na wybrane miejsce nie musisz jej od razu podłączać. Na pewno nie zapomnisz zrobić tego przed samym wystepem." Wink


Tomek chyba cisnąłby piorunem we mnie wtedy, jakby mógł Razz Very Happy

Pozdro ziomie Razz
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Z pamietnika technicznego ;) Empty
PisanieTemat: Re: Z pamietnika technicznego ;)   Z pamietnika technicznego ;) Icon_minitimeWto 9 Paź - 22:09

No, teraz, po ulepszeniu Wink miksera przez Tomka, każde rozłożenie przed mszą powinno nam szybciej iść. (Na szczęście moje wejście-kabel-mikrofon jest dwukolorowe Wink Very Happy) I mała propozycja, o której przebąkiwałem, ale pewnie nie wszyscy o niej słyszeli: w tej torbie płóciennej, w której teraz znajdują się kable, są dwie torby foliowe, proponowałbym wkładanie do jednej folii kabli od kolumn(te grube) i kabli zasilających(te z wtyczką), a do drugiej kabli mikrofonowych(wiadomo które), co pozwoli na uniknięcie rozplątywania wszystkiego za każdym razem i co za tym idzie usprawni naszą pracę. Dopóki nie wykminimy jakiejś skrzyneczki z uchwytami na kable, to powinno wystarczyć.
Powrót do góry Go down
 
Z pamietnika technicznego ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: