ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wspólny wyjazd?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimeNie 17 Cze - 23:39

Co sądzicie o pomyśle wspólnego wyjazdu?
Przydałoby sie cos wymysleć.
Ja mogę wykombinować wyjazd nad j.Białe koło 20 sierpnia, napiszcie czy ktoś byłby chętny?

Zainteresowanych szczegółami odsyłam na "prywatną wiadomość" Smile
albo najlepiej na mój email:

hawk92@o2.pl

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 0:06

ja odpadam...nie będzie mnie w Polsce...
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 9:03

ja jestem jak najbardziej za Smile a moze w bieszczady byśmy się wybrali ?!?! to tylko kolejna propozycja moze byc i Białe Smile
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 12:06

Ja byłabym chetna ale nie wiem jak z pracą, mam nadzieje, że udałoby mi się pojechać - mijsce niewazne (ale mimo wszystko wolę góry)
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 20:54

Góry-bomba, tylko w jaki sposób? mieszkamy w jednym miejscu i łazimy dookoła, czy robimy po 30 km dziennie idąc naprzód i śpimy gdzie padniemy Smile ?
Namioty czy schroniska?

Zreszta to jeszcze by sie ustaliło Smile

Jak 30 km dziennie to ja odpadam Razz

Ja chetnie bym sie ruszył gdzieś w góry, dawno poza województwo nie wyjeżdżałem :/
Powrót do góry Go down
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 21:49

Radek Ty byś padł przecież Ty jesteś jak wielbłąd Smile mało pijesz i możesz jeszcze nieść Karolinę na plecach Smile
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 22:40

jak w góry to są 2 opcje:
1. pole namiotowe w fajnym miejsu i wypady w góry (jeśli bieszczady to wiem gdzie iść :p)
2. gdyby jechało kilka osób, to można wynajać domek. znam taie w fajnym miejscu gdzie nie patrza na liczbe osób ale płaci się za dobę ;p to jakby się zrzucic to nie będzie tak źle Very Happy to by było niedaleko Cisnej Smile więc idealne miejsca na "wyprawy górskie" :p
co wy na to? Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 23:14

Damian napisał:
Radek Ty byś padł przecież Ty jesteś jak wielbłąd Smile mało pijesz i możesz jeszcze nieść Karolinę na plecach Smile

Teren miejski przypomina mi ojczystą pustynię, jeżeli chodzi o ukształtowanie terenu, dlatego z łatwością radzę sobie z tak niewielkim obciążeniem, jakim jest Karolina Wink, w górach niestety mógłbym nie dać rady jej nosić... Wink

Ola- jak już mówiłem ja bym chciał, o ile sie wyrobie finansowo i nie zechce mi sie ruszyć do jakiejś pracy Wink w wakacje
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimePon 18 Cze - 23:17

gdybym wiedziała ile to osób będzie to bym podliczyła ile to wyniesie Smile ale i tak ceny domków moge posprawdzać i mogę znależć pola namiotowe Smile
mam nadzieję, że uda nam się wyjechać większa grupą Smile
Powrót do góry Go down
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimeWto 19 Cze - 9:51

fajnie, ale jednak wole nad morze Smile. Tam można się poopalać Wink. Ale gdzie byśmy nie pojechali, zawsze z Wami, było by fajnie i wesoło. Pozdro
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimeWto 19 Cze - 11:57

myślę, ze wspólny wyjazd nad morze (choćy z powodów finansowych) jest mało realny Smile ale w bieszczadach jest bajkowo Smile
mam prośbe jeśli ktoś wie że będzie mógł pojechac czy też najprawdopodobniej będzie mógł to niech wyśle mi prywatną wiadomość Smile postaram się podliczyć ile by to kosztowało Smile
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimeSro 20 Cze - 18:26

Po wczorajszej rozmowie na grillu na ten temat czarnowidzenie mi się włączyło Wink (Z powodu ogromu chętnych Wink ) Ale kto wie może uda nam sie coś skleić... Mobilizacja ludzie Razz Nie chcecie gdzieś pojechać Razz ?

A moze pojedziemy i w góry i nad jezioro Very Happy ?(tyle ze jezioro jest mozliwe raczej tylko w tym terminie, kiedy mówiłem Smile )
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitimeCzw 21 Cze - 10:05

fajnie byłoby się zmobilizować ;p zwłaszcza, że im więcej osób pojedzie tym mniej nas to będzie kosztowało, bo spadnie cena domku ;p to jak będzie? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wspólny wyjazd? Empty
PisanieTemat: Re: Wspólny wyjazd?   Wspólny wyjazd? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wspólny wyjazd?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» wyjazd
» [b]majowy wyjazd[/b]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: