ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [b]majowy wyjazd[/b]

Go down 
+9
wojtek
kręcona
Ola
magda:)
Radek
Tomek
karolina_tm
Agnieszka
xmariusz
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePon 7 Kwi - 20:22

Witam wszystkich cheers
Proszę o odniesienie się (odpowiedź na forum i poinformowanie wszystkich) do mojej propozycji!!!!! Smile
Jest możliwe abyśmy wyjechali na wspólne pobycie, pomodlenie i odpoczynek...
Niestety tam gdzie planowałem (Częstoborowice na Roztoczu) jest już zajęte.
Udało się załatwić pobyt w Wąwolnicy (sanktuarium M.B. Kębelskiej-jakby ktoś nie wiedział Rolling Eyes ) w dniach od 2(pt) do 4(ndz) maja br.
wyjechalibyśmy 2-ego po południu i możemy tam być do 4-ego do wieczora.
Koszt 38zł dwa noclegi + 12zł bilety w obie strony
wyżywienie we własnym zakresie z dostępem do kuchenki
łazienki w pokojach
nie trzeba brać śpiworów
Proszę o odpowiedź do piątku(11.04.br.) bo muszę potwierdzić przybycie
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi i ewentualne pytania, zażalenia, wyrazy euforii...
ks. Mariusz
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePon 7 Kwi - 21:57

a gdzie jest ten nocleg?? przy kościele??
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePon 7 Kwi - 22:29

noclei będą w domu pielgrzyma
Powrót do góry Go down
karolina_tm
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
karolina_tm


Liczba postów : 22
Age : 35
Registration date : 13/11/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeWto 8 Kwi - 22:51

Niestety ja napewno odpadam... w weekend majowy mam już inny wyjazd, więc życzę miłej zabawy Very Happy
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeSro 9 Kwi - 11:00

kilka pytan:
jak sprawa z noclegiem , jakie pokoje - ile osob, jakeies restrykcje co do przydzialu itp?
jakis plan tego wyjazdu ? bo jesli to maja byc rekolekcje to ja szczerze mowiac nie mam ochoty. I prosze tu bez żadnych tego, po prostu weekend majowy chcialbym spedzic z dobrymi znajomymi przy gitarze ognisku i jakims piwku, i jesli ten wyjazd nie bedzie choc troche w tą stronę to ja się nie pisze.

w ogóle ktos zagląda na to forum jeszcze, czy ogolnie nie ma sensu poruszac tu waznych kwestii?

pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeSro 9 Kwi - 11:14

Radek Today at 10:03 am
MadziaS Today at 8:02 am
magda:) 08/04/2008
karolina_tm 08/04/2008
Agnieszka 08/04/2008
xmariusz 07/04/2008
Hehe wg statystyk to chyba niewiele osób tu zagląda ale biorąc pod uwagę ogólna liczbę użytkowników minus martwe konta to chyba tragedii nie ma

Co do wyjazdu, to zgadzam się z Tomkiem. Bez urazy ks. Mariuszu, ale ja wole wyjazd "po cywilnemu" niż pielgrzymkowo-rekolekcyjny, a patrząc na miejsce do którego jedziemy i miejsce w którym nocujemy, to raczej na to wygląda...

Tak czy siak doceniam chęć zorganizowania nam czegoś Smile
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeSro 9 Kwi - 19:18

A ja chętnie wybrałabym się gdzieś poza Lublin w weekend majowy. Więc jeśli będzie to wyjazd na luzie, tak tylko żeby odpocząć, bez treści bardziej wzniosłych niż kwestia wyboru jednej lub dwóch kiełbasek z ogniska, to ja się piszę Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeSro 9 Kwi - 23:52

hmmm... coś mało osób się wypowiedziało... a termin dobiega końca...

Proszę, niech każdy wpisze "tak" albo "nie", "jadę" albo "nie jadę", "świetnie, będzie fajny wyjazd" albo "dajcie mi święty spokój". Cokolwiek!!!!
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeCzw 10 Kwi - 2:56

tak, jade
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeCzw 10 Kwi - 9:25

jadę Smile
Powrót do góry Go down
kręcona
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 04/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeCzw 10 Kwi - 19:27

hmm...... jeśli to będzie wyjazd jak to Aga określiła "na luzie" to ja też się pisze:)
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeCzw 10 Kwi - 21:43

Księdzu Mariuszu, jak to będzie wyglądało?

drunken Question czy geek Question czy Sleep Question czy study Idea Question ( affraid )


Ja bym chciał: drunken afro bom cheers Twisted Evil
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: boicie się mnie trochę, widzę   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimeCzw 10 Kwi - 23:57

Cieszę się, ze jednak potraficie się zmobilizować - pierwszy "+"
Ciekawi mnie obawa Radka i innych, że przy Matce Bożej Kębelskiej nie można pograć na gitarze, pobawić się a nawet wypić piwka - pierwszy "-"
Cieszy fakt i jak najbardziej popieram pragnienia wszystkich co do odpoczęcia w tym czasie - drugi "+"
Suma sumarum 2/1
wniosek= chyba trochę się mnie boicie i myślicie, że ze mną to nic innego tylko się modlić i rozmyślać i czuwać.... I BARDZO DOBRZE, ŻE TAK MYŚLICIE!!!!!!!!!!!!!!
Jakie są moje pragnienia i oczekiwania?
Otóż bardzo normalne i myśle, że przydatne każdemu wierzącemu podczas majowego weekendu:
1. odpocząć
2. długie wieczory przy ognisku:zabawne, śmmieszne, może poważne..
3. normalne codzienne pogadanie z Bogiem, wszak to Ktoś najważniejszy
4. wspólne wyjścia, śpiewy....
5. jak będziecie chcieli posłuchać o egzorcyzmach to będzie taka możliwość, bo pracuje tam jeden z naszych egzorcystów
6..............
7............
8.................
Proszę dodajcie jeszcze swoje propozycje i w ten sposób ułożymy plan tego wyjazdu.
pozdrawiam
ks. Mariusz
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 0:00

dla Tomka co do restrykcji pokojowych to oczywiście są
nie ma koedukacji
pokoje są 5 osobowe
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 0:29

xmariusz napisał:

nie ma koedukacji

Bawcie się dobrze
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 8:34

ja jak juz, mówiłam chętnie pojadę . Rozmawiałam z Damianem i on twierdzi, że jak rekolekcje to on nie jedzie ;p (żart, miałam wam to powiedzieć od niego) Smile ciężko mu teraz określic co bedzie z wyjazdem, ze względu na nogę... ale jeśli będzie dobrze to pojedzie.
nie wiem co w związku z tym zrobić z faktem, że musi Ksiądz poznać odpowiedź już dziś...
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 9:40

Co do tej "koedukacji" czy nie, nie chodzi o to żeby koniecznie z dziewczynami być w pokoju, bo nie wiem czy by sobie tego życzyły, tylko o to że to są jakieś jaja. Księdzu Mariuszu, z całym szacunkiem, ale chce ksiądz ponad dwudziestoletnim ludziom mówić z kim mogą mieszkać w pokoju a z kim nie? To nie kolonie. A skoro z taką pierdółką są jakieś "restrykcje", to ja chyba spasuję...
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 9:49

Radek
proszę sprecyzuj swoją ostatnią wypowiedź, co ona oznacza?
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 9:53

Radku za szybko odpisałem nie zaglądając na drugą stronę naszej dyskusji.
Chyba mi nie powiesz, że chcesz spać w jednym pokoju z dziewczynami?
Myślę, że ani one by sobie tego nie życzyły, a i ty byś się mógł czuć skrępowany gdyby np. chciały się przebrać Question Question Question Question
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 10:34

jako dziewczyna nie mam nic przeciwko pokojom koedukacyjnym. Co więcej w wieku 15/16 lat na obozie w Grecji byłam w pokoju "koedukacyjnym" i jakoś nie było to większym problemem...
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 10:45

Po pierwsze, odnosnie tego minusa, z podsumowania, chcalme si edowiedziec co to za wyjazd bo, tak prawde mówiac nie znam cię księdzu, więc nie wiem czego sie spodziewac, a wole sie upewnic niż jechać gdzies gdzie nie mam ochoty, sprawa czysto formalna. aby nie bylo nieporozumien.

dwa co do (nie)koedukacyji, zakladamy jedize 6 dziewczyn i 3 facetow (czyli zakladajac ja, księdzu i damian). Będą 3 pokoje? czy jak?
A dlaczego to mówie?
Proste, chcałbym być z agą w pokoju, nie uwazam tego za cos nienormalnego czy niewlasciwego, ale mniejsza z tym.

ja ogólnie jestem na tak, tak jak mówilismy ksiedzu od poczatku gdy mial to byc wyjazd gdzies indziej. aga tez na tak.

jest tam jakas cisza nocna czy cos? bo jesli tak to boje sie ze nie bedize przestrzegana ;p
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 12:04

xmariusz napisał:

Chyba mi nie powiesz, że chcesz spać w jednym pokoju z dziewczynami?
Myślę, że ani one by sobie tego nie życzyły, a i ty byś się mógł czuć skrępowany gdyby np. chciały się przebrać Question Question Question Question
W Świerszczowie mieszkaliśmy w 2 pokojach wszyscy i jakoś dało radę i chyba nikt nie miał zastrzeżeń, "w pokojach są łazienki"-problem przebierania rozwiązany- no ale nie o to chodzi, nie muszę mieszkać z dziewczynami, pewnie nawet by nie chciały, chodzi o sam fakt wymyślania jakichś "zakazów" dla dorosłych ludzi. Co będzie następne? Cisza nocna 22-7?
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 15:17

jestem na tak
Powrót do góry Go down
wojtek
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
wojtek


Liczba postów : 18
Age : 37
Registration date : 07/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 15:29

oczywiście w związku z wyjazdem , a nie cisza nocnąSmile
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitimePią 11 Kwi - 16:50

jasno i prosto: jeden pokój będzie dla dziewczyn a drugi dla chłopców.
to nie wyjklucza wspólnego przesiadywania u siebie i wspólnych rozmów.
Będziemy tam sami dlatego ciszę nocną będziemy sobie sami ustalać.
Proszę o propozycję co do planu dnia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[b]majowy wyjazd[/b] Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[b]majowy wyjazd[/b]
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» wyjazd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: