ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)

Go down 
+3
Damian
Tomek
Mysza
7 posters
AutorWiadomość
Mysza
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Mysza


Liczba postów : 10
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimeNie 27 Maj - 22:46

A no wiec bylam dzis na Mszy:::Smile i bardzo mi sie podobalo!! rewelacyjna robote odwalacie jako armia Pana!
oczywiscie mozna by bylo sie do kilku rzeczy przyczepic ale po co:) bylo pieknie. Zszokowalam sie tylko niewielka frekwencja ludzi w kosciele na tej Waszej Mszy Mlodziezowej. Ale w sumie nie liczy sie ilosc a jakosc Smile
i cos dziwnego macie ze sprzetem - jakos tak wogole glosno bylo. Choc wiem z wlasnego doswiadczenia ze ujarzmic sprzet to wielka sztuka! my juz 10 lat nie dajemy rady:)

Wielkie ukłony w stronę basisty - rewelacyjan robota, nadaje to Waszemu graniu i spiewaniu fajnego charakteru.
Bębenek super!!! chlopak na bebnie tez Wink
Gitary - hmm - jak dla mnie za glosno w porownaniu do wokali.
Wokale :)meskie rewelacyjne, chociaz czsem nie bylo Panow slychac a szkoda, damskie tez w porzadku Smile

i kilka slow tak ogolnie Smile troche wokale nie trzymaja rytmu, czasem glosy mijaja sie z gitarami. Zdziwilam sie ze bebenek siedzi z tylu, a to wlasnie on nadaje - albo powinnien nadac rytmu. Do wokali ogolnie fajne, czysto ale taka rade sciszajcie koncowki, bo cala fraza zaspiewana czysto a ciagniecie koncowke i w koncowce kilka tonacji slychac Smile
ja bym pomyslala tez nad aranzacjami piosenek, macie fajne meskie wokale, mozna im dac jedna partie do zaspiewania, jedna czesc zaspiewac ciszej druga glosniej - nada to jeszcze klimatu.

Ale ogolnie dla mnie bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

walczcie dzielnie, bo jest super!!!!!
oj zazdroszcze Wam:(

jesli kogos urazilam to wielkie przeprszam, nie na tym to mialo polegac!!

pozdrawiam cala schole!!!
Powrót do góry Go down
http://www.schlapasterz.prv.pl
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 0:34

Wielkie dzięki Mysza, miło usłyszeć takie słowa szczególnie od ludzi reprezentujący taki poziom, bo co jak co ale my przy was to ... no Wink

dziękuję za konstruktywną krytykę: taka zawsze jest mile widziana - bardzo wiele wnosi. No i za pochlebstwa odnośnie grania... z czasem bedziemy lepsi, wierzę w to.
Nie no ale serio - teraz do rzeczy parę wytlumaczeń:
sprzęt mamy może 3 tygodnie - cały czas staramy się go doprowadzić do ładu a sami wiecie że to nie łatwe - w dodatku dziś jeszcze była komunia, i rano sprzęt był ustawiany pod dzieciaki, a jak sama widziałaś, a może powinienem napisać widziałyście, bo byłyście we dwie jeśli się nie mylę, mieliśmy jakieś 5 min na ustawienie sprzętu od zera... Wink
CO najgorsze nie zdążyliśmy podpiąć odsłuchu - ja grałem dziś nie słysząc się kompletnie, takie granie to jednak katorga... ale z czasem będzie lepiej.

Co do aranżacji, staramy się jakieś wypracowywać, czasami nawet coś niezgorszego nam wyjdzie, ale dużo przed nami pracy jeszcze. jak będziemy mieć 10 lat stażu to bedzie lepiej Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Damian
Admin
Admin
Damian


Liczba postów : 66
Age : 35
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 0:45

to super że Ci się podobało Wink my gramy dopiero niecały rok i dopiero się uczymy, od tego czasu co funkcjonujemy zrobiliśmy ogromne postępy i mamy zamiar cały czas iść do przodu ;)tak jak napisał Tomek sprzęt nowy jeszcze niedobrze ustawiony itp. a dzisiaj szczególnie mało czasu było, jeszcze Ola gitarzystka się źle czuła na próbie i Mszy, ale Duch Święty działa i do końca daliśmy radę...a co do tego bębenka to rzeczywiście ja powinienem dawać rytm ale sam muszę nauczyć się to robić i musimy dużo razem ćwiczyć żeby grali pode mnie Smile

napisał chłopak z bębenkiem Razz
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Mysza
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Mysza


Liczba postów : 10
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 8:00

Tomek, pewnie ze 10 lat grania robi swoje:)

mi ogolnie bardzo sie podobalo. wlasnie widzialam ze odsluch byl nie podpiety. No ale wiem ze co do sprzetu to nie ma sie do przyczepiac Wink bo niestety znam ten bol ze sprzetem.

Co do bebenka Smile a ja mialam wrazenie ze dobrze nabijasz rytm.

Jesli jeszcze kiedys bede miala okazje to napewno przyjde posluchac, bo naprawde to inna modliwa niz spiewanie samemu.

Pozdrawiam! zyczac milego poniedzialu :Smile

zapomnialam powiedziec ze bardzo mi sie podobaly glosy dziewczyn przy pierwszym mikrofonie i ze powinniscie zdjąć czułość z mikrofonow Smile
Powrót do góry Go down
http://www.schlapasterz.prv.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 16:50

Mysza napisał:

Wokale :)meskie rewelacyjne, chociaz czsem nie bylo Panow slychac a szkoda, damskie tez w porzadku Smile


Dzięki, to miłe Cool


Będę się starał głośniej(Przemek pewnie też Razz, na razie mówię za siebie Razz ), w sumie cały czas się staram, ale to różnie wychodzi po prostu, czasem się człowiek się niewiadomo dlaczego zatnie i śpiewa nieśmiało po cichu...

Tak czy siak dzięki za obiektywne spojrzenie na nasz zespół i wypunktowanie naszych plusów i minusów.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mysza
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Mysza


Liczba postów : 10
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 19:07

a prosze Smile
obiecuje ze bede sledzila Wasze poczynania Smile z mila checia.

a co do spiewania to mam podobnie, jak sie mocno wczuje to myle tekst, wymyslam jakies inne glosy ktore pasuja do niczego Smile
ale Arni przywoluje mnie do przadku.

Czy moge zapytac kto jest Szefem scholii? czyzby Tomek?
Powrót do góry Go down
http://www.schlapasterz.prv.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 22:11

ciężko powiedzieć kto Smile zaczynało sie ode mnie, a potem tak Tomek z Damianem bardzo sie przejęli i chyba teraz to razem rządzimy Smile choc przyznaje, ze Tomek ostatnio dużo na siebie bierze zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt Wink
też dziękuję za konstruktywna i mobilizującą wypowiedx na nasz temat Smile
pozdrowionka
Powrót do góry Go down
Arni
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Arni


Liczba postów : 5
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 22:48

no kurcze aż slinka cieknie jak to wszystko czytam zeby was w koncu uslyszec. tylko niedziela o 19.30 to mi strasznie nie po drodze Sad ale moze kiedys. poki co musze sie zadowolic opowieściami Myszy
3majcie sie dzielnie!!
Powrót do góry Go down
http://www.scholapasterz.prv.pl
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 22:53

Szefem to nie jestem, jestem natomiast głównym krytykującym, co mi raczej zwolenników nie przysparza... no ale ktoś na siebie musi wziąć rolę "zespołowego chama" .. hehe
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Arni
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Arni


Liczba postów : 5
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimePon 28 Maj - 23:04

konstruktywna krytyka nigdy nie jest chamska wiec zapewne jesteś po prostu głosem rozsądku dla zespołu Smile
ale ciezki kawalek chleba, cos tam o tym wiem...
Powrót do góry Go down
http://www.scholapasterz.prv.pl
Mysza
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
Mysza


Liczba postów : 10
Registration date : 27/05/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimeWto 29 Maj - 0:55

hihihi o "zespołowym chamie" tez cos wiem, prawda Arni Smile

niestety albo moze stety Smile pod tym synonimem moge sie podpisac.

A wygladasz Tomek na milego chlopczyka Wink
Powrót do góry Go down
http://www.schlapasterz.prv.pl
Ewelina / Ewcia :)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 44
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitimeNie 24 Cze - 23:52

nie śpiewałam dzisiaj szkoda, ale strasznie mnie bolała głowa, przyszłam na msze, i słychać było kręconą, gdzie nie gdzie w niektórych momentach Wojtka i Radka Very Happy . ładnie spiewaliście, mi się podobało. a ta piosenka bez instrumentów troche za cicho, ale cos tam bylo słychać lol! pzdr
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Empty
PisanieTemat: Re: kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)   kilka refleksji na temat Waszego spiewania:) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka nowych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: