ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 kilka słów o Damianie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimeSro 10 Wrz - 22:28

Wszyscy zauważyli, że Damian rozeznając wolę Bożą odnośnie swojego życia zdecydował się wstąpić do Towarzystwa Jezusowego. Brakuje nam Go w Engaddi. Myślę, że sercem jest ciągle z nami. Będąc ponad rok w parafii św. Urszuli dostrzegłem w Damianie wiele dobra, ciepła i mądrości Bożej. Uważam, że dla naszego zespołu jest On pewnym "zwornikiem" i "radością". Damianowi życzę wytrwałości i radości z umacniania więzi z Chrystusem.
Natomiast Was wszyscy drodzy "engaddowicze" proszę (oczywiście jeśli chcecie) napiszcie kilka słów wdzięczności czy refleksji na temat Damiana. Niech ten temat będzie okazją do zobaczenia jak wartościowych ludzi przyprowadza Bóg do "Engaddi"
pozdrawiam
ks. Mariusz
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 10:49

Damian dążył do swojego celu i robi to dalej, mimo różnych opini innych osób na temat jego wyboru, nie raz wspierał tych, którzy go potrzebowali i tak wiele mozna by wymieniać Smile a jeśli chodzi o kwestię ściśle związne ze scholą to nie wymigiwał się od naszych różnych obowiązków ;p

Ale tak na marginesie, to czemu mamy pisac takie rzeczy tylko o tych, którzy odchodzą? Wydaje mi się , że każdy z nas na to zasługuje, bo każdy wnosi jakieś wartości... no ale to tylko takie moje refleksje, żebyśmy dostrzegali i doceniali w sobie nawzajem te dobre cechy... bo czasem mam wrażenie, że jest tego u nas troszkę za mało Sad

pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimeCzw 11 Wrz - 22:50

zacytuje tylko kogoś:
"heelloooł on zyje"
no, to by bylo na tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimePią 12 Wrz - 16:15

no to , to chyba wiemy ;p
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimePią 12 Wrz - 17:03

Tomku to tylko o nieżyjących można dobrze pisać lub mówić?
Zgadzam się z Olą, że ważne, aby dostrzegać we wszystkich pozytywne cechy i o nich mówić. Natomiast pozwoliłem sobie napisać o Damianie bo w jakiś sposób odszedł z naszego zespołu i warto Mu za Jego wkład w to dzieło choćby zwyczajnie podziękować.
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: yyyh   kilka słów o Damianie Icon_minitimePią 12 Wrz - 17:24

to może podziekujmy wszystkim którzy odeszli . . .;/ ok zgadzam sie ale ... a wogóle to zgadzam sie z Olą o tym ze wszyscy mamy w sobie coś dobrego chociaż nawet niektórzy mogli by tego niezauważać i niedoceniać. może nauczylibyśmy sie doceniać w końcu to co mamy a nie wydziwiać nad tym co "straciliśmy" każdy powinnien zauważać w innych to coś a nie tylko traktować wszystkich powierzchownie . Do Damiana nic nie mam i fajnie że z nami był i będzie go brakować ale to chyba nie jest koniec świata nie??
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitimePią 12 Wrz - 21:26

odeszla ania odeszla dorota, agnieszka, paulina, bardzo duzo by wymieniac, i kazda z tych osob tworzyla zespol - tak samo jak damian.
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: magda:)   kilka słów o Damianie Icon_minitimePon 15 Wrz - 20:41

heh!! oni nie odeszli - tylko ciągle są, może nie tak blisko jak wczesniej, ale w pewnien sposób nam towarzyszą. DZIEKI WSZYSTKIM ZA TO ŻE JESTEŚCIE.
A tak swoja drogą Damian ma dzisiaj urodziny wiec życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kilka słów o Damianie Empty
PisanieTemat: Re: kilka słów o Damianie   kilka słów o Damianie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kilka słów o Damianie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka nowych
» kilka refleksji na temat Waszego spiewania:)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Hyde Park-
Skocz do: