ENGADDI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ENGADDI

Forum zespołu Engaddi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [b]majowy wyjazd[/b]

Go down 
+9
wojtek
kręcona
Ola
magda:)
Radek
Tomek
karolina_tm
Agnieszka
xmariusz
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePią 11 Kwi - 22:53

plan dnia???? może nie robić żadnego??? totalna anarchia!!!!! Twisted Evil geek jocolor rendeer bounce alien lol!
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeNie 13 Kwi - 20:39

ja Ci dam anarchię Basketball
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 14 Kwi - 9:57

cieszę się, że wyjazd będzie na 100%. Madziu S. mówiłaś coś o żarciu, które Twoja Mama oferowała przygotować... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 14 Kwi - 10:47

ja też coś wezmę ... może będzie smakować Smile
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 14 Kwi - 12:58

Ja też chętnie coś przygotuję Very Happy
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: majowy wyjazd   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 14 Kwi - 14:16

Mowilam mowilam Very Happy ale wtedy akurat nikt mnie nie sluchal... Wink zapytam sie mamy czy moglaby cos przygotowac;) jak bede wiedziala to napisze;D
pozdrawiam:)
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 14 Kwi - 15:48

Dajcie spokój Razz W Świerszczowie nie dało sie tego przejeść Smile Paprykarz, pasztecik, chleb krojony i scyzoryk, soczek jabłkowy to wszystko co człowiekowi potrzebne na takim wyjeździe. Ja jestem zdania ze nie ma sensu wieźć góry żarcia Smile
Powrót do góry Go down
Tomek
Admin
Admin
Tomek


Liczba postów : 75
Age : 40
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 13:08

jak zjesz to co zrobie to zmienisz zdanie ;p
nie chodzi o to by brac góre jedzenia, ale ja ogolnie lubie dobrze zjesc(widac po mnie;p) wiec uwazam ze mozna cos przygotowac, niewym,agajacego zbytnich nakladow finansowych i przede wszystkim czasu.
wiec pewnie cos zrobie niewielkiego Wink
Powrót do góry Go down
http://www.engaddi.xt.pl
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 15:08

No w sumie racja, w drzwi ledwo włazisz Wink no paszteciki były w sumie git. No ale nie offtopujmy- ja myślę ze nie ma co przesadzać, nie jedziemy tam jeść Very Happy, no ale każdy niech robi co chce Razz, ja mogę zrobić eee kanapki i ugotować... wodę, więc suma sumarum i tak będę brał trzy puszki tego i dwie tamtego Wink + pare butelek soku jabłkowego, bo nigdy nie wiadomo czy mają na miejscu mój smak w odpowiedniej cenie, na dodatek może być w bezzwrotnych butelkach, a to dopiero lipa by była...
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 19:40

a ja nie mogę się już doczekać wyjazdu Smile)
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 19:50

Aga, daj spokój, przecież to już za 16 dni Wink
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: wyjazd majowy   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 21:08

hmmmm a co zalicza sie do posilku "niewielkiego" xD ? Bo mama powiedziala ze cos zrobi...ale wlasnie sie zastanawialysmy co:D Radziu ty wybredna babo:P moge sie zalozyc ,ze pierwszy do jedzenia siadziesz wlasnie Ty (albo ja ) Very Happy
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 15 Kwi - 22:02

MadziaS napisał:
Radziu ty wybredna babo:P moge sie zalozyc ,ze pierwszy do jedzenia siadziesz wlasnie Ty (albo ja ) Very Happy

Tylko nie babo

bardzo możliwe ze pierwszy siądę Razz, ale podtrzymuję nadal swoje zdanie na temat tego wiezienia żarcia... No ale jak Was nie przekonam, to sie chociaż pozwólcie dorzucić na zakupy, bo mi głupio będzie Razz, a moje zdolności kulinarne przydają się tylko jak ktoś chce szybko do innego życia przeskoczyć Very Happy, także jeśli to nie jest wycieczka do sanktuarium wraz z biletem do Nieba wliczonym w cenę, to lepiej żebym ja niczego nie gotował Very Happy
Powrót do góry Go down
xmariusz
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
xmariusz


Liczba postów : 23
Registration date : 16/03/2008

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Kwi - 16:30

zapewniam Cię Radziu, że będą chwile, w których odwiedzimy sanktuarium i będziemy próbowali kontaktować się z niebem, dlatego Twoje zdolności kulinarne też nie pójdą na marne Laughing Razz Very Happy rabbit pig
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Kwi - 18:23

Tylko wie ksiądz, obawiam się, że ten "kontakt" po moim gotowaniu może być permanentny Wink Dobra już kończę offtopowanie Wink
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: ;]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Kwi - 21:11

ciesze sie ze jedziecie . . . przynajmniej <mam taką nadzieje > dobrze spędzicie ten czas " w modlitwie i skupieniu . . . " hahaha lol;p lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Kwi - 15:24

hej!! niestety nie da rady z transportem, rodzice wyjeżdżają na wieś...
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeSob 19 Kwi - 16:16

Damy radę Smile Można nawet stopem pojechać, o ile ktoś poza Nami będzie jechał w tamtą stronę Wink Wąwolnica jest tak blisko, że można tam sie doczołgać na czterech.


Edit:
No dobra skorzystałem ze zdobyczy techniki w postaci mapy.
Ciężko będzie na czterech Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: hahaha   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 21 Kwi - 20:40

wiem ze sie cieszycie że jade . . . hahahahahaha
Powrót do góry Go down
magda:)
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
magda:)


Liczba postów : 70
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 21 Kwi - 23:03

Martusiu!! bardzo sie cieszymy,że jedziesz:) Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation
Powrót do góry Go down
Agnieszka
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 70
Registration date : 06/06/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimePon 21 Kwi - 23:26

a ja powiem Ci, Martusiu, że bardzo cieszę się, że jedziesz, na forum przynajmniej nie uciekniesz jak dziś na przystanku Smile

poza tym już nie mogę doczekać się wyjazdu Smile
Powrót do góry Go down
martusia
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz
martusia


Liczba postów : 48
Age : 32
Registration date : 29/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: ;]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 22 Kwi - 0:10

przykro mi ale troche sie spieszyłam taki zabiegany dzień hahahaha i cieszę sie że tak bardzo nie mozesz sie doczekać wyjazdu (wiem oczywiście że to tylko i wyłacznie ze względu że ja tam jade);d;d;d;d
Powrót do góry Go down
Ola
Aktywista
Aktywista
Ola


Liczba postów : 175
Age : 36
Registration date : 28/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 22 Kwi - 13:50

ja też czekam niecierpliwie na wyjazd Very Happy
Powrót do góry Go down
MadziaS
Niedzielny klikacz
Niedzielny klikacz



Liczba postów : 15
Registration date : 05/11/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: wyjazd majowy   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 22 Kwi - 19:30

ja rowniez nie moge sie doczekac;) jeszcze niecale dwa tygodnie ;P tylko zeby pogoda byla ładna Smile
i jedziemy Very Happy brum brum SmileSmileSmile

PS: Marta wszyscy sie ciesza ze jedziesz Wink nawet ja xD Wink
Powrót do góry Go down
Radek
Aktywista
Aktywista
Radek


Liczba postów : 163
Age : 38
Registration date : 27/05/2007

[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitimeWto 22 Kwi - 20:35

Jak obiecasz, ze mnie nie będziesz boksować, to też się ucieszę że jedziesz Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [b]majowy wyjazd[/b]   [b]majowy wyjazd[/b] - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[b]majowy wyjazd[/b]
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» wyjazd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ENGADDI :: Sprawy organizacyjne-
Skocz do: